Біо Плюс

• Оплата карткою,

У медичному центрі «Біо Плюс» проводяться такі діагностичні процедури, як електрокардіограма (ЕКГ), електронейроміографія (ЕНМГ), а також УЗД-діагностика. Вони допомагають виявити різні захворювання вже на ранній стадії, завдяки чому лікування дає максимально ефективні результати. Новітнє обладнання та знання лікарів - запорука успішності даної клініки. ще

просп. Миколи Бажана, 30. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Медичний центр «Біо Плюс» є спеціалізована установа, лікарі якого проводять необхідну інструментальну діагностику для постановки найбільш точних діагнозів. Це дає прекрасні результати при лікуванні, а високий професіоналізм лікарів разом з якістю обладнання надає практично безмежні можливості при діагностиці. Як би недуга не мучила пацієнта, він може бути впевнений, що в «Біо Плюс» фахівці зроблять все можливе, щоб усунути хворобу.

До того ж медичний центр «Біо Плюс» надає такі послуги, як ЕКГ і ЕНМГ на дому, якщо того вимагає тяжкий стан пацієнта.

Напрямки роботи медичного центру «Біо Плюс»:

• неврологія;
  • гінекологія;
  • гематологія і ін.

Послуги медичного центру «Біо Плюс»:

• ЕКГ, в тому числі на дому;
  • електронейроміографія (ЕНМГ);
  • електронейроміографія голкова (ЕНМГ);
  • УЗД:
    • нирок;
    • органів черевної порожнини;
    • органів сечовидільної системи;
    • гінекологічне дослідження (абдомінальний і трансвагінальний датчики);
    • вагітних;
    • молочних залоз;
    • щитовидної залози.

Устаткування «Біо Плюс»:

Heart Screen 80 G-L - електрокардіограф виробництва INNOMED (Угорщина) для проведення електрокардіограми;
SonoAce Pico (Medison) - портативний УЗД-апарат з кольоровим доплером та кардіо системою для проведення цифрового ультразвукового сканування. Застосовується в акушерстві, гінекології, педіатрії, мамології, кардіології, урології;
апарат Neuro-MEP micro Neurosoft використовується для проведення ЕНМГ -визначення топіки ураження нервово-м'язового апарату із зазначенням характеру і ступеня порушення функції.

Діагностику провели добре, швидко, без зауважень

Зоя, 04.04.2024

Дуже сподобався лікар діагност - те як проводила обстеження, як коментувала, який висновок надала та й взагалі її ставлення до мене як до клієнта. Візитом залишилась задоволеною.

Дар'я, 04.04.2024

Діагностику провели добре, все сподобалося, в разі необхідності, звертатимуся.

Наталя, 20.03.2024

Проведенням УЗД цілком задоволена, дякую.

Любов, 20.03.2024

Все було добре, персонал хороший, лікар діагностики професійний, візит сподобався

Дмитрий, 14.03.2024

ул. Полуботка,7. На карті

Днепровский

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницкий

ул. Сечевых Стрельцов (Артема), 52-а, корпус 2, в здании клиники «Столичный Доктор». На карті

ул. Гетьмана Павла Полуботка, 32. На карті

Дарницкий