Сімейний лікар на бул. Кобзаря

Медичний центр «Сімейний лікар» надає якісні медичні послуги дорослим і дітям. Основний напрямок діяльності - надання первинної медико-санітарної допомоги. У «Сімейному лікаря» ведуть прийом фахівці 16 медичних спеціальностей, є можливість пройти лабораторні, інструментальні дослідження ще

ЖК «Олімпійський», бульвар Кобзаря, 2, приміщення 2/5. На карті

Індустріальний

Медичний центр «Сімейний лікар» на бульварі Кобзаря надає можливість пройти діагностичні дослідження для дорослих і дітей.

Все діагностичні дослідження проводять виключно на сучасному, сертифікованому обладнанні закордонного виробництва. Це дозволяє лікарям швидко діагностувати патологічні зміни в організмі людини і призначити найбільш підходящу схему лікування, яка позитивно позначиться на здоров'ї людини. Для цього використовують апарат УЗД Апарат PHILIPS ClearVue 550 (Стандартний апарат УЗД)

Діагностика

У діагностичному центрі «Сімейний лікар» на бульварі Кобзаря фахівці можуть провести такі дослідження, як:

• УЗД передміхурової залози
  • УЗД органів малого таза
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД лімфовузлів
  • УЗД м'яких тканин
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД вилочкової залози
  • Доплерографія судин голови і шиї
  • Доплерографія судин нижніх кінцівок
  • Еластографія внутрішніх органів і поверхневих структур

У клініці було все добре, сама клініка зручна та досить комфортна. Нам все дуже сподобалося у цій клініці, як лікарі, так і персонал, який нам все доступно пояснив та допоміг. Дякуємо.

Анна, 22.04.2024

Понравилась девушка на ресепшене. Работаю классные врачи этого города,  Я считаю что эта клиника лучшая из всех в которых я бывала. Врач, который делал узи щитовидной железы очень хороший специалист, все мне объяснил и рассказал. Буду в дальнейшем обращаться.

Вікторія, 15.12.2023

Сподобалось у клініці. Все пройшло добре.

Катерина, 12.12.2023

Мне очень все понравилось, все уважительно. Очень внимательный врач. Доктор все достойно сделал.

Надежда, 01.03.2021

вул. Маршала Малиновського, 6.

проспект Героїв, 17А.