Відгуки про діагностичний центр Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті

• Нд: 9:00-15:00

пр. Слобожанський, 109а. На карті

Індустріальний

Було дуже багато людей у цій клініці. Це все нагадувало просту державну поліклініку, а не приватну, сучасну клініку.

Світлана, 25.04.2024

Все влаштувало у цій клініці. Не надали зразу результати обслідування, сказали будуть через день. Це для мене було трішки не зручно. Але загалом все у клініці було добре.

Дмитро, 08.04.2024

Гарна клініка, приємні дівчата, діагностику провели

Сергій, 03.04.2024

Сподобалося обслуговування, гарні умови для пацієнтів, є місце де можна переодягтися для діагностики, бахіли та халати. Діагностику провели швидко, все чудово, гарне відношення до людей, ми задоволені

Владислав, 01.04.2024

Чудовий діагностичний центр, діагностику проводив хороший спеціаліст, гарний персонал, зауважень не було

Юлія, 20.03.2024

Все було добре, гарний прийом, кваліфіковані спеціалісти, візитом в клініку задоволена

Ольга, 09.03.2024

Дуже добре все пройшло. Клініка дуже сподобалася.Дякую.

Лідія, 06.03.2024

Все супер, все дуже сподобалося у клініці. Кузнєцова Юлія Олегівна -  лікар УЗД, просто лікар  від Бога, дійсно дуже хороший спеціаліст. Компетентна дуже у своїй справі, дуже гарний лікар. Дуже вдячна їй за допомогу.

Наталія, 27.02.2024

Загалом задоволена візитом, єдине, не дуже організовані працівники, коли я прийшла, мені на рецепції сказали, щоб очікувала свого часу під одним кабінетом, ми очікували там, якийсь час, а потім виявилось, що була помилка, й потрібно було йти до іншого кабінету. Витратили свій час.

Регіна, 22.02.2024

Все добре пройшло. Обслуговування у клініці було на найвищому рівні, комфорт перебування теж був хороший. Всі привітні були у клініці, все чудово було.

Аліна, 16.02.2024

Все сподобалось у клініці. Було все комфортно, зручно. Відбулося все  швидко, без ніяких лишніх затримок. Клініка повністю підійшла, все задовольнило у цій клініці.

Віктор, 16.02.2024

Клініка хороша, мені сподобалося. Нормально прийняли, все було швидко, зручно, комфортно.

Ярослав, 09.02.2024

Тактовний, уважний лікар, діагностику провів неболяче.

Альона, 07.02.2024

Відношення до людини мені взагалі не сподобалося. Взагалі не добре. Коли ти ще й військовий кожен день ризикуєш своїм життям, а до тебе ставляться як до дитини. І не хочуть нічого нормально пояснювати. Взагалі мені клініка не сподобалася.

Алік, 22.01.2024

Дуже гарне обслуговування у клініці. Дуже гарно поводилися з нами, мило розмовляли. Все добре пройшло. Загальне враження від клініки гарне.

Станіслав, 13.01.2024

Загалом візитом залишилась задоволено, але адміністратор на рецепції була не дуже привітною.

Вікторія, 06.01.2024

Все добре пройшло. Все здорово, все влаштувало.

Юрий, 06.01.2024

Обслуговування супер, класно все пройшло, зручно і комфортно. Дякую.

Олексій, 04.01.2024

В клініку приводила маму на діагностику, довго чекали не працював апарат діагностики, персонал клініки грубий, клініка нічим не відрізняється від державної, що там сидиш чекаєш, що тут теж чекали, було некомфортно

Наталія, 30.12.2023

Сподобались - обслуговування, комфортна обстановка та доброзичливість.

Дмитро, 17.12.2023

Сегодня проводил обследование на МРТ правого коленного сустава на рецепции сказал что нужно 3.0 Тесла они мне не сказали что у них 1.5 и отправили оплачивать полную стоимость сотрудники в кабинете сказали что у них 1.5 но не смогли ответить на мой вопрос какая разница между 1.5-3.0 тесла и деньги мною потрачены на ветер так как нужно было 3.0 а в них есть разница я узнал через некоторое время для точного обследования коленного сустава Очень расстроился (

Артём , 16.12.2023

Гарне, обслуговування, гарна клініка. Все на найвищому рівні пройшло.

Михайло, 16.12.2023

Все добре пройшло. Клініка сподобалась.

Дарья, 11.12.2023

Швидко, якісно, комфортно, без нюансів.

Юрій, 03.12.2023

Мені насправді все  дуже сподобалось, дуже класно все пройшло.

Максим, 27.11.2023

ул. Глинки, 7. На карті