Аврора ВРТ німецько-український медичний центр

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У Медцентрі «Аврора» крім консультування лікарів пацієнти мають можливість пройти надточну діагностику організму. У «Аврорі» всі бажаючі можуть пройти ультразвукові дослідження, електрокардіографію, ехокардіографію, дуплексне сканування. Для жінок є УЗД у всіх триместрах вагітності (як з доплером, так і без). Також, в «Аврорі» пройти діагностику можуть і самі юні пацієнти ще

• Сб-Вс: 8:30-17:00

пер. Фестивальний, 5. На карті

Індустріальний

Клініка «Аврора ДРТ»  це багатопрофільна клініка спеціалізується на лікуванні безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (ЕКЗ) та консультативно-діагностичних послуг для дорослих і дітей.  Всі діагностичні послуги проводяться на обладнанні експертного класу. Консультування можливо як при відвідуванні клініки так і в on-line режимі, а також з виїздом фахівців на будинок.

В «Аврора ДРТ» надають послуги за такими спеціальностями:

• неврологія;
  • гастроентерологія;
  • хірургія;
  • кардіологія;
  • сімейна медицина: проведення диспансеризації для дітей і дорослих;
  • педіатрія;
  • психотерапія;
  • УЗ-діагностика;
  • офтальмологія;
  • інфектологія;
  • ендокринологія;
  • мамологія;
  • ортопедія і травматологія;
  • функціональна діагностика (кардіотокографія, ЕКГ).

В «Аврора ДРТ» надають послуги від зачаття з використанням усіх видів допоміжних репродуктивних технологій (штучна інсемінація, ЕКО, програми донації сперми і ембріонів), з подальшим комфортним веденням вагітності і з подальшим спостереженням дитини у дитячих фахівців. Для діагностики та лікування патологій у цей період клієнтам надані всі необхідні умови (УЗД під час вагітності, лабораторні послуги, консультації кращих фахівців).

Також, у клініці проводитися безкоштовне медичне обслуговування при підписанні декларації з сімейним лікарем, педіатром, терапевтом, що дає право на:

• безкоштовне відвідування сімейного лікаря, педіатра, терапевта;
  • безкоштовну вакцинацію згідно національного календаря щеплень;
  • безкоштовні аналізи;
  • довідки і лікарняні;
  • рецепти за програмою «Доступні ліки».

Консультації, діагностика та взяття аналізів проводяться за попереднім записом, тому клієнтам клініки не потрібно стояти в чергах і витрачати свій час. При цьому лікар приділяє кожному клієнту максимальну кількість часу і не поспішає завершити прийом. У клініці працюють найкращі фахівці з великим досвідом роботи, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації.  В «Аврора ДРТ» турбуються про свою репутацію, тому надають послуги найвищої якості.

Клініка чиста, відношення персоналу - професійне, усе пройшло добре, я задоволена.

Елизавета, 11.04.2024

Клініка сподобалася, лише залишилися позитивні відгуки про цю клініку. Дуже сильно сподобалося що у клініці є дитячий куточок, дітки можуть спокійно собі гратися  - це доволі зручно для батьків. Тепер якщо буде така потреба, будемо звертатися за додатковими послугами саме у цю клініку.

Вероніка, 04.04.2024

В клініку зверталися вже не перший раз. Раніше зверталися до дитячого невролога. Дитячий невролог дуже крутий! Ніхто з лікарів по всьому місті не міг допомогти. Лікар назначила лікування і завдяки лікарю, наша дитина заговорила. В клініці також дуже хороший УЗД спеціаліст, все дуже професійно. В клініці дуже гарні спеціалісти

Кіра, 18.03.2024

Нам все сподобалося, послугами клініки користувалися не перший раз, зауважень до персоналу не було

Софія, 07.03.2024

Дуже добре все пройшло. Клініка дуже сподобалася.Дякую.

Лідія, 06.03.2024

пр. Дмитрия Яворницкого, 107 А. На карті