Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій

«Оксфорд Медікал Дніпро» надає широкий спектр діагностичних послуг на сучасному медичному обладнанні. Професійні фахівці клініки проведуть всі необхідні дослідження максимально швидко і якісно. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, якість і приємні ціни на послуги — головні переваги клініки «Оксфорд Медікал Дніпро» ще

• Вс: 8:00-15:00

вул. Калинова, 1. На карті

Індустріальний

Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» пропонує якісну УЗД діагностику. За допомогою сучасного медичного обладнання італійської фірми MayLab-40 професійні лікарі-сомнологи можуть оцінити стан внутрішніх органів людини швидко і точно. Мінімальне променеве навантаження робить процедуру УЗД абсолютно безпечною для пацієнта.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Дніпро» пропонують ультразвукову діагностику:

• органів травної системи;
  • нирок і сечового міхура;
  • м'яких тканин;
  • передміхурової залози;
  • молочних залоз;
  • щитовидної залози;
  • судин шиї, судин верхніх і нижніх кінцівок;
  • суглобів;
  • лімфатичної системи;
  • органів малого таза;
  • УЗД вагітності.

Діагностика в «Оксфорд Медікал Дніпро» проводиться за попереднім записом, тому клієнтам клініки не потрібно витрачати свій час і стояти в черзі.

В клинике чисто, удобно, персонал вежлив и отзывчив. Работают оперативно.

Виктор, 06.11.2021

Не рекомендую! Уже на приеме выяснилось, что врач не проводит !!!! необходимое узи . Безответственно

Ирина, 25.07.2020

Девушка на ресепшене была не сильно вежливая.

Елена, 26.12.2019