Відгуки про діагностичний центр Аврора ВРТ німецько-український медичний центр

• Оплата карткою,
  • Сб-Вс: 8:30-17:00

пер. Фестивальний, 5. На карті

Індустріальний

Персонал клиники очень внимательный, приветливый. Все было на высшем уровне, клиника мне очень понравилась и планирую записаться на следующий прием. К ребенку отнеслись очень хорошо, максимально внимательно и осторожно. В клинике было очень комфортно

Таісія, 20.04.2024

Нам все дуже сподобалося у даній клініці.

Ренат, 18.04.2024

Клініка чиста, відношення персоналу - професійне, усе пройшло добре, я задоволена.

Елизавета, 11.04.2024

Клініка сподобалася, лише залишилися позитивні відгуки про цю клініку. Дуже сильно сподобалося що у клініці є дитячий куточок, дітки можуть спокійно собі гратися  - це доволі зручно для батьків. Тепер якщо буде така потреба, будемо звертатися за додатковими послугами саме у цю клініку.

Вероніка, 04.04.2024

В клініку зверталися вже не перший раз. Раніше зверталися до дитячого невролога. Дитячий невролог дуже крутий! Ніхто з лікарів по всьому місті не міг допомогти. Лікар назначила лікування і завдяки лікарю, наша дитина заговорила. В клініці також дуже хороший УЗД спеціаліст, все дуже професійно. В клініці дуже гарні спеціалісти

Кіра, 18.03.2024

Нам все сподобалося, послугами клініки користувалися не перший раз, зауважень до персоналу не було

Софія, 07.03.2024

Дуже добре все пройшло. Клініка дуже сподобалася.Дякую.

Лідія, 06.03.2024

Все гаразд було, сама клініка дуже  класна. Дуже уважний лікар який проводив нам діагностику. Видно що людина має великий досвід у своїй роботі. На рецепції працюють дуже хороші, уважні дівчата, всі молодці. Сподобалося що у клініці є поруччя для літніх людей. Все дуже класно пройшло.

Тетяна, 25.02.2024

На діагностику записуюсь тільки в цю клініку, дуже гарні спеціалісти

Злата, 15.02.2024

Дівчата на рецепції чудово ставляться до пацієнтів, все добре було,  дуже комфортно.

Євгенія, 30.01.2024

Мені сподобався прийом і діагностика, також задоволена комфортом у клініці. Дякую.

Илона, 09.01.2024

Добра клініка, ввічливі працівники, кваліфіковані лікарі у клініці. Затишно, приємно і гарно.

Анастасія, 06.01.2024

Гарне ставлення до пацієнтів, зауважень не було

Марина, 03.01.2024

Все нормально, все як повинно бути пройшло.  Нічого негативного не було.

Ірина, 21.12.2023

Прийняли за часом, гарне ставлення. Усім задоволена.

Оксана, 16.12.2023

Сама лучшая клиника из тех где я была. Клиника чистая, персонал приветливый и отзывчивый, тепло, уютно, чисто. На диагностике все было прекрасно, УЗИ специалист сказала то, что другие врачи не заметили. Приемом остались довольны и еще раз приедем

Анастасія, 15.12.2023

Сервіс у клініці дуже добрий. Ввічливий персонал. Зустріли та прийняли нас дуже добре.

Святослав, 09.12.2023

Хорошо сделали диагностику, доктор УЗИ специалист дала рекомендации, все было хорошо

Олександр, 06.12.2023

Все пройшо чудово. Сподобалась клініка, шикарна просто клініка. В центрі міста я б ще могла уявити собі таку клініку, а от в спальному районі міста ні. Тому приємно здивована чесно, чудова клініка.

Татьяна, 13.11.2023

Комфортне перебування,персонал уважний, все зручно та швидко. Дякую.

Светлана, 01.11.2023

Вже не вперше була в клініці, ще й чоловіка сюди привела. Усім задоволена.

Антонина, 21.10.2023

В клініці приймали мене дуже тепло, набагато краще чим в державних клініках. Сам лікар (УЗД спеціаліст) поставився до мене гарно, мені було комфортно з ним, відповів на всі питання, я задоволена повністю

Анастасія, 20.10.2023

Було погане розшифрування дослідження Доплерографія судин шиї, довелося звертатись в інший заклад, щоб зробити  Доплерографія судин шиї й отримати повну розшифровку, замало було для мого лікаря те що приставила мені клініка Аврора.

Ганна, 20.10.2023

Робила УЗД, мені відповіли на запитання, було комфортно та за часом.

Світлана, 17.10.2023

Все сподобалось - прийняли за часом, швидко, якісно, усе було гаразд.

Олексій, 27.09.2023

ул. Героев Спасателей (Влади Дубинина), 14. На карті