Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр «Garvis» на Слобожанском проспекте

• Вс: 9:00-15:00

пр. Слобожанский, 109а. На карте

Индустриальный

Візитом задоволений, усе пройшло чудово, працює гарний персонал.

Сергій, 19.08.2024

Провели УЗД за часом, без затримок, лікарка усе пояснила, розказала, мені сподобалось її відношення.

Юлія, 17.08.2024

Дуже сподобався лікар, який проводив мені діагностику дійсно хороший, класний спеціаліст. Дуже не сподобалося відношення дівчат на рецепції до пацієнтів. Зі мною звичайно всі були ввічливі, але от інші пацієнти, особливо люди похилого віку, на жаль цього не відчули. Була в багатьох інших клініках, там ставлення до пацієнтів набагато ліпше. Як на мене, так не повинно бути, це не є нормально для приватної клініки. Хочеться, щоб у цій клініці до всіх ставилися однаково добре, адже за візит платяться не малі кошти, це не є державна лікарня.

Ксенія, 15.08.2024

Відмінний прийом лікарка що проводила МРТ, та персонал клініки були приємними. Взагалі усе відбулось відмінно.

Михайло, 14.08.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Все було доволі добре у цій клініці, повністю нас все влаштувало.

Сергій, 01.08.2024

В клініці діагностику пояснили, розказали як буде проходити МРТ, дитину попередили, все було добре

Артем, 21.07.2024

Часто користуємося медичними послугами саме цієї клініки. Нам тут дійсно все подобається.

Василь, 12.07.2024

Все було вчасно, персонал дуже привітний, усе організували, усе що потрібно зробили.

Владислав, 12.07.2024

Сподобалася клініка, комфортно було. Трішки дуже заплутаний спосіб одержання результатів обслідування у цій клініці. Але загалом все пройшло нормально.

Ульяна, 02.07.2024

Клініка дуже сподобалася, все пройшло просто чудово.

Михайло, 28.06.2024

Я задоволений клінікою і проведенням діагностики, дякую.

Михайло, 22.06.2024

Сподобалося що все було вчасно, не було ніяких затримок по часу. Доволі непогана клініка.

Світлана, 11.06.2024

Мене все влаштувало, проведенням діагностики задоволений, дякую.

Віталій, 07.06.2024

Візит пройшов вчасно та якісно, мене зустрів приємний та привітний персонал.

Наталія, 03.06.2024

Сподобалось обслуговування, зручність, професіоналізм, прийняли без затримок.

Лідія, 02.06.2024

Обслуговуванням задоволений, все на належному рівні, оперативно отримав результати, дякую.

Іван, 17.05.2024

Діагностику провели якісно, висновок отримали

Іван, 16.05.2024

Задоволений візитом, проведенням діагностики та обслуговуванням, дякую.

Василь, 15.05.2024

Загалом візитом залишилась задоволеною, але довелось чекати більше ніж годину.

Наталія, 05.05.2024

Усе відбулось на найвищому рівні, заздалегідь попередили що потрібно мати з собою під час діагностики, усе добре зробили, залишились задоволеними.

Сергій, 28.04.2024

Було дуже багато людей у цій клініці. Це все нагадувало просту державну поліклініку, а не приватну, сучасну клініку.

Світлана, 25.04.2024

Все влаштувало у цій клініці. Не надали зразу результати обслідування, сказали будуть через день. Це для мене було трішки не зручно. Але загалом все у клініці було добре.

Дмитро, 08.04.2024

Гарна клініка, приємні дівчата, діагностику провели

Сергій, 03.04.2024

Сподобалося обслуговування, гарні умови для пацієнтів, є місце де можна переодягтися для діагностики, бахіли та халати. Діагностику провели швидко, все чудово, гарне відношення до людей, ми задоволені

Владислав, 01.04.2024

Чудовий діагностичний центр, діагностику проводив хороший спеціаліст, гарний персонал, зауважень не було

Юлія, 20.03.2024

ул. Космическая, 21 ( Онкодиспансер, 2 этаж). На карте