Відгуки про діагностичний центр DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

пр. Гагаріна, 99Д. На карті

Шевченківський

По перше, дуже приємний персонал, по друге, своєчасно, швидко та професійно В клініці чистенько, акуратно, ніяких сторонніх, неприємних запахів. Дуже усе сподобалось.

Олексій, 08.03.2024

Персонал клініки дуже ввічливий, все було добре

Андрій, 15.02.2024

Все сподобалося у клініці. Нормально все пройшло. У клініці все влаштувало.

Євгеній, 08.02.2024

Сервіс дуже приємний, персонал дуже привітний, щирий. Лікар діагностики молодий, але досвідчений. На ресепшен все добре пояснили, куди підійти та що робити, все було добре

Наталія, 12.01.2024

Все дуже добре пройшло. Всім задоволені. Дякую.

Софія, 06.01.2024

Мне все понравилось. В клинике все приветливые, врач УЗИ специалист очень профессионально провел диагностику, ответила на все вопросы которые интересовали, дала рекомендации, я довольна

Каріна, 03.01.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Олексій, 26.12.2023

Все добре пройшло, зробили все що потрібно.

Микола, 23.12.2023

Можу поставити найвищу оцінку, комфортна клініка. Дякую!

Валентина, 21.12.2023

Загалом візитом залишилась задоволеною - від УЗД серця, отримала що очікувала, лікар усе дохідливо пояснив. Але довелось трохи поблукати перш ніж я знайшла клініку.

Надія, 20.12.2023

Візит пройшов гарно - Усе швидко, без черг, уважний та професійний персонал. Без черг, зручно, чисто, акуратно. Єдине шукав клініку хвилин п'ятнадцять, запитував у перехожих, також не могли підказати, тому, по можливості, було б дуже гарно, якби якщо ді повісили покажчики як потрапити в той закуток із клінікою.

Юрій, 19.12.2023

Мне в клинике все понравилось, персонал клиники молодец, очень чисто в клинике, аккуратно, уютно. Отлично провели диагностику, УЗИ специалист молодец, все подробно рассказала. Я очень довольна клиникой, как для пенсионера стоимость не очень дорого.

Тамара, 06.12.2023

Персонал клініки дуже уважний, клініка чиста, дуже швидко все зробили, все пояснили, навіть те що можна було не пояснювати, надали повну консультацію, задоволені

анна, 14.11.2023

Все пройшло швидко, якісно, лікар на УЗД усе пояснила. Залишилась задоволеною.

Тетяна, 09.11.2023

Прийняли швидко, якісно та з гарним сервісом.

Олександр, 04.11.2023

Все сподобалось - відношення, тон (як зі мною розмовляли), розповідали доступно.

Вікторія, 21.10.2023

Візитом залишилась задоволена - лікар, що проводив мені УЗД, усе дуже добре пояснив.

Виктория, 17.10.2023

Прийшов у визначений час, одразу потрапив на діагностику, яку мені провела жіночка, чудовий фахівець, чудово усе розказала та пояснила. Усе пройшло швидко та комфортно. Усе сподобалось.

Андрій, 06.10.2023

Візитом в клініку залишилась задоволеною.

Марьяна, 05.10.2023

Все было хорошо, доктор диагностики понравился, приняли вовремя, доктор все доступно объяснил, квалификация есть. Все, что нас интересовало, показали и объяснили

Сергій, 27.09.2023

Мне все очень понравилось. Отличное отношение к клиентам и работают хорошие специалисты которые все понятно объясняют и рассказывают. Рекомендую всем

Євгенія, 05.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Тетяна, 21.02.2023

Усе пройшло на найвищому рівні - оперативно, якісно, професіональний персонал. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Евгения, 14.12.2022

Клиника понравилась - чисто, не очень людно, нас приняли сразу же как мы пришли. Единственно что не очень удобно, сложно было найти. Но в целом клиника понравилась, рекомендую.

Гольц, 18.09.2021

Центром осталась очень довольна - пришла к своему времени и ни каких очередей, сразу же попала в кабинет. Персонал вежливый, предупредительный. Рекомендую.

Егор, 18.09.2021