DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Консультативно-діагностичний центр «DailyMedical» спеціалізується на сучасній діагностиці дорослих, дітей з народження і підлітків. Всі діагностичні дослідження проводяться провідними лікарями-діагностами Дніпропетровська на експертному обладнанні, серед якого ультразвуковий апарат преміум класу LOGIQ C5 Premium від GE Healthcare (Великобританія). Також в медичному центрі «DailyMedical» маленьким пацієнтам видається широкий спектр функціональної діагностики головного мозку, серця, легенів, діють комплексні програми обстеження всього організму. ще

пр. Гагаріна, 99Д. На карті

Шевченківський

Дніпропетровський консультативно-діагностичний центр «DailyMedical» є сучасним медичним центром, де крім медичної допомоги, пацієнтам виявляються експертні діагностичні послуги під керівництвом провідних фахівців функціональної та ультразвукової діагностики міста.

Перелік досліджень, які проводяться в медичному центрі «DailyMedical»:

• ультразвукові дослідження:
  • УЗД органів черевної порожнини і кожного органу окремо;
  • УЗД малого тазу;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД вилочкової залози;
  • УЗД лімфовузлів;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД кульшових суглобів;
  • УЗД всього організму дитини до року;
  • ехокардіографія (ЕхоКГ);
  • (РЕГ) реоенцефалографія (РЕГ);
  • (ЕхоЕС) ехоенцефалоскопія;
  • (ЕхоЕГ) ехоенцефалографія;
  • спірометрія і ін.

Діагностичне обладнання консультативно-діагностичного центру «DailyMedical»

Ультразвукова система преміум класу LOGIQ C5 Premium від провідного виробника Європи - британської компанії GE Healthcare. Безперечною перевагою даного апарату є його оснащення ексклюзивною технологією компанії GE Healthcare - TruScan, яка забезпечує чудову якість одержуваних зображень і майже безмежні можливості в обробці даних.

Додаткові можливості LOGIQ C5 Premium:

• Tissue Harmonic Imaging - дозволяє в рази збільшувати контрастність і деталізованість зображення;
  • TruAccess - технологія для обробки «сирих» даних;
  • LOGIQ View - можливість панорамного сканування з проведенням вимірів і ін.

Портативний ехоенцефалосклоп Сономед-315Р, який використовується для вимірювання лінійних структур мозку шляхом визначення міжполушарової асиметрії для діагностики об'ємних уражень. Сономед-315Р має кілька режимів проведення діагностики: А, 2А, А + А + Т, що забезпечує високу швидкість скринінгове обстежень.

Діагностичний автоматизований комплекс КАРДИО +, який поєднує в собі електрокардіограф, реограф і спірограф для діагностики роботи серця, головного мозку і легень.

Функціональні характеристики кардіографа:

• 12-канальна обробка сигналів;
  • моніторинг ЕКГ - сигналу;
  • автоматичний аналіз параметрів електрокардіограми;
  • формування вектор-кардіограм та ін.

Функціональні характеристики реографа:

• одночасний прийом даних по трьох каналах (2 - реографічного, 1 - ЕКГ);
  • автоматичний аналіз реоенцефалографія;
  • автоматичний аналіз повної реовазографії та ін.

Функціональні характеристики спірометру:

• автоматичний аналіз параметрів спокійного дихання;
  • автоматичний аналіз життєвої ємності легень;
  • автоматичний аналіз форсованого видиху і ін.

В консультативно-діагностичному центрі «DailyMedical» з увагою і турботою ставляться до кожного пацієнта. Так, перед дослідженням дитину оглядають, діагностика проходить в невимушеній і ігровій формі без стресу.

На рецепції дуже  приємні дівчата, клініка загалом дуже сподобалася. Залишилися тільки позитивні відгуки про цю клініку.

Тетяна, 18.04.2024

Мене все влаштовує, лікар УЗД уважна, все розповіла, візит в клініку сподобався

Діана, 15.04.2024

Дуже задоволений даною клінікою. Дуже професійні дівчата на рецепції, загалом усі у клініці дуже професійні та уважні, як медперсонал, так самі фахівці. Клініка дуже сподобалася. Дякую.

Микола, 09.04.2024

Діагностику провели добре, лікар діагностики  гарний спеціаліст, в клініці швидко прийняли, зауважень до персоналу не було

Анастасія, 05.04.2024

Дуже сподобалася клініка, все  пройшло досить добре.

Назар, 25.03.2024

бульвар Звездный, 1М . На карті