Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

Отзывы о клинике Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

add_box Акушерство Аллергология Андрология Анестезиология Гастроэнтерология Гинекология ... еще
Генератор в клинике Оплата карточкой Wi-Fi зона
Медицинский центр «Smart Medical Center» предоставляет широкий спектр услуг по разным направлениям медицины. Вам смогут провести диагностические исследования на новейшей аппаратуре зарубежного производства, а консультировать будут опытные специалисты
access_time_filled пн - вс : 7:30 - 21:00
ул. Джона Маккейна, 7-Бна карте
Печерский м.Печерская м.Лыбедская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
526 отзывов
Микита 13 Май 2024
Консультацією задоволений, позитивні враження від спілкування, дякую.
Даниїл 13 Май 2024
Педіатр Остапенко Людмила Євгеніївна дуже гарний педіатр, візитом до якої залишились задоволеними.
Юлія 11 Май 2024
Клініка гарна, все пояснили, розповіли
Поліна 06 Май 2024
Хочу висловити безмежну вдячність лікарям Коржиковій Н.П та Яценко О.В за надану допомогу моїй восьмимісячній донечці. Прийом був на високому рівні, лікарі були уважними та чуйними, а персонал на ресепшен привітним. Дуже задоволена клінікою, буду рекомендувати всім знайомим
Федір 06 Май 2024
Макар 04 Май 2024
Дуже сподобався нам сервіс зі сторони медперсоналу у цій клініці.  Оперативність та якість обслуговування були на високому рівні. Клініка нам дуже сподобалася, все було досить гарно.
Сергій 04 Май 2024
Пройшло все добре. Дуже зручно розташована сама клініка. Зробили все швидко та якісно, сподобалося що навіть попередили у клініці, що не зможуть прийняти вчасно, буде невеличка затримка.
Данило 04 Май 2024
Хороша клініка, ніяких зауважень
Ангеліна 03 Май 2024
Замість інформування перед операцією лікарем мені адміністраторка забивала мені баки про те, що потрібно покласти гроші на рахунок на їх сайті зі знижкою. Клініка орієнтована не на клієнта, а на виманювання грошей. В результаті я все знала про бонуси і нічого про післяопераційний період та навіть ділянку проведення операції. Якщо б операція була не ургентна, я б не погодилась її робити.
Ангеліна 03 Май 2024
Клініка дуже сподобалася.Добре, зручно та комфортно було у цій клініці.
Филиалы сети
Все клиники