Клиника Клініка для всієї сім'ї West Medikal

Клініка
Гастроентерологія, Стоматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Вертебрологія, Кардіологія, Косметологія, Нефрологія, Оториноларингологія, Психологія, Сурдологія, Терапія, Флебологія, Хірургія ще

West Medical — багатопрофільний медичний центр для всієї родини з амбулаторно-поліклінічним прийомом. Тут працює велика команда досвідчених спеціалістів та молодих лікарів з європейською освітою. В клініці проводяться консультації та лікування в напрямках: терапія, гастроентерологія, отоларингологія, стоматологія, флебологія та ін. Також у «Вест Медікал» можна пройти УЗ-обстеження, ЕКГ, діагностику слуху у дорослих та дітей віком від 3-х років ще

• Нд: вихідний

вул. Грюнвальдська 23в. На карті

Старе місто

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

В клініці West Medical можна пройти  діагностику, лікування та збір аналізів за однією адресою. Необхідні зручності для пацієнта створює розташування в центральній частині міста та проста транспортна розв'язка, наявність Wi-Fi та паркінгу.

Лікування у West Medical

Спеціалісти клініки використовують сучасні методи профілактики, діагностики та лікування. Головним принципом клініцисти проголошують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Напрямки роботи клініки West Medical:

• отоларингологія
  • урологія
  • терапія
  • кардіологія
  • судинна хірургія
  • гастроентерологія
  • стоматологія

Клініка надає деякі послуги, які не запропоновано в інших медичних закладах області. Такі, як прийом лікаря-отоларинголога, який консультує в галузі сурдології (реабілітація пацієнтів з гліхотою). Такий напрямок мають одиниці медичних закладів України. Досвід роботи спеціаліста з отоларингології за кордоном (в Англії і Сполучених Штатах Америки) дає змогу використовувати надсучасні методики і у клініці West Medical.

Пацієнтам також запропоновано широкий спектр якісних стоматологічних послуг, починаючи з ортодонтальної терапії до хірургії та імплантології.  Над цим працює кваліфікований лікар-стоматолог. В роботі використовується найякісніше стоматологічне обладнання італійської фірми Anthos.

УЗД-послуги, що надаються в клініці:

• діагностика органів черевної порожнини
  • діагностика серця
  • діагностика нирок
  • діагностика органів малого тазу та щитоподібної залози

Дуже гарне та позитивне ставлення до пацієнта.

Юлія, 25.01.2018

В клініці все добре, дівчата ввічливі. Приміщення меня сподобалось. Затишно, грає все на пацієнта, на нашу користь.

Наталья, 04.12.2017

Відношення було суперове, дуже ввічливий персонал, лікар прийшов вчасно. Мені все сподобалось.

Тетяна, 07.08.2017

Доктор Сало Талал нам очень понравился. Нашел подход. Правильные рекомендации дает сотрудникам своим и ассистентам. Все хорошо.

Софія, 30.11.00-1