Днепр
«Оксфорд Медикал Днепр на Набережной Победы»

Отзывы о клинике «Оксфорд Медикал Днепр на Набережной Победы»

Клиника
add_box Аллергология Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология ... еще
Клиника «Оксфорд Медикал Днепр» уже много лет считается одной из самых больших сетей мед. центров по всей стране. В учреждении принимают врачи свыше 30 специальностей. Здесь оправдывают доверие своих пациентов и стараются сохранить свою репутацию, оказывая медицинские услуги наивысшего уровня
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
ул. Набережная Победы, 110на карте
Соборный
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
155 отзывов
Максим 09 Март 2024
Орина 27 Февраль 2024
Клініка сподобалася,все зручно, персонал уважний, дякую.
Ольга 25 Февраль 2024
Все пройшло нормально.
Степан 21 Февраль 2024
Віра 21 Февраль 2024
У клініці чисто, комфортно, персонал привітний.
Сергій 16 Февраль 2024
Нормально все пройшло. Хороша клініка. У клініці чудовий, уважний персонал. Задоволений клінікою, мене все влаштувало. Добре все було, при потребі буду звертатися у цю клініку ще.
Надія 16 Февраль 2024
Антипенко Іван Олександрович - лікар фаховий підготовлений, но трішки мені сподобалося він не сприйняв серйозно мою проблему, як мені здалося. Подумав це просто перелом, мені здалося що лікар подумав оцінка становища надто суб'єктивна, рекомендації як такі були, але мене вони не вразили. Термінологію лікар знає це ясно. У критичній ситуації я б звернулася до цього лікаря звичайно, але якщо буде вибір між досвідченим лікарем і цим лікарем, я звичайно виберу більш досвідченого. Клініка сподобалася, було зручно. Персонал уважний, ввічливий. Зручно що не треба бігати  нікуди за бахілами, вони знаходяться зразу біля входу. В загальному клініка мені підійшла.
Денис 14 Февраль 2024
Дуже сподобалося у клініці. Все пройшло добре на найвищому рівні. Немає ніяких нарікань.
Евгеній 13 Февраль 2024
Дякую, лікарка сподобалася, конструктино поспілкувалися, проходжу обстеження та вже частково лікування, буду звертатися і надалі. Я задоволений, рекомендуватиму лікарку та клініку.
Юлія 04 Февраль 2024
Филиалы сети