Радиологи в Львове

по рейтингу
по цене
по стажу
2.8
Мар’ян Володимирович проводить ультразвукову діагностику органів і систем організму дорослих та дітей. Виконує УЗ-діагностику: органів черевної порожнини, щитовидної залози, м’яких тканин, судин шиї, молочних залоз, органів сечовидільної системи
2.5
Іван Степанович — спеціаліст в області діагностування захворювань за допомогою УЗ-дослідження органів черевної порожнини, щитоподібної залози, молочних залоз, нирок, печінки, сечового міхура і. т. д. Слід відмітити, що в компетенцію цього спеціалиста також входить діагностування захворювань методами рентгенографії та доплерографії
2.3
Дарія Вадимівна проводить УЗ-діагностику органів черевної порожнини, сечовидільної системи і органів, наднирників, передміхурової залози, щитоподібної залози, нирок, молочних залоз, судин нижніх кінцівок тощо.
2.3
Володимир Омелянович — лікар радіолог-рентгенолог, асистент кафедри нормальної фізіології ЛНМУ ім. Данила Галицького. Досвід роботи в медицині — більше чотирьох років, провів понад 10 000 обстежень. Також робить опис обстежень, проведених за допомогою конусно-променевої комп’ютерної томографії.
Лікар з ультразвукової діагностики проводить дослідження внутрішніх органів, молочних залоз, щитоподібної залози тощо. Виконує доплерографію підключичних, сонних та хребцевих артерій, черевної аорти.
Показать еще 2 Врачиautorenew