Львов

Радиологи в Львове

Сегодня, 28 Апреля
Врач Радиолог, УЗИ-специалист Жельов  Віктор Іванович на Doc.ua
Лікар-радіолог, УЗД-спеціаліст, проводить УЗД педіатричне, неонатологічне, в тому числі нейросонографію, а також УЗД кульшових суглобів, УЗД вагітних (експертне). Крім того, проводить УЗД для дорослих (внутрішніх органів, м’яких тканин, щитоподібної залози, суглобів і зв’язок, простати трансректально, гінекологічне УЗД).
Врач УЗИ-специалист, Радиолог Жемела Марьян  Владимирович на Doc.ua
Марьян Владимирович проводит ультразвуковую диагностику органов и систем организма взрослых и детей. Выполняет УЗ-диагностику: органов брюшной полости, щитовидной железы, мягких тканей, сосудов шеи, молочных желез, органов мочевыделительной системы
Медицинский центр Medialt
ул. Угорская, 12на карте
Сиховский
Консультация
Выберите желаемое время и ожидайте подтверждения
вс 28  апр.пн 29  апр.вт 30  апр.keyboard_arrow_right
Нет доступных слотов для записи
Врач Радиолог, УЗИ-специалист Бабінець Іван Степанович на Doc.ua
Іван Степанович — спеціаліст в області діагностування захворювань за допомогою УЗ-дослідження органів черевної порожнини, щитоподібної залози, молочних залоз, нирок, печінки, сечового міхура і. т. д. Слід відмітити, що в компетенцію цього спеціалиста також входить діагностування захворювань методами рентгенографії та доплерографії
Центр літотрипсії
вул.Огієнка, 3на карте
Галицкий
Врач Радиолог Рум’янцева  Дарія  Вадимівна на Doc.ua
Дарія Вадимівна проводить УЗ-діагностику органів черевної порожнини, сечовидільної системи і органів, наднирників, передміхурової залози, щитоподібної залози, нирок, молочних залоз, судин нижніх кінцівок тощо.
Центр літотрипсії
вул.Огієнка, 3на карте
Галицкий
Врач Радиолог, Рентгенолог Студент Володимир Омелянович на Doc.ua
Володимир Омелянович — лікар радіолог-рентгенолог, асистент кафедри нормальної фізіології ЛНМУ ім. Данила Галицького. Досвід роботи в медицині — більше чотирьох років, провів понад 10 000 обстежень. Також робить опис обстежень, проведених за допомогою конусно-променевої комп’ютерної томографії.
Центр Медичної 3D Діагностики
Вартість прийому: 100-200 грн.
вул. Чернігівська, 18на карте
Лычаковский
Врач УЗИ-специалист, Радиолог Свідрик Вікторія   на Doc.ua
Лікар з ультразвукової діагностики проводить дослідження внутрішніх органів, молочних залоз, щитоподібної залози тощо. Виконує доплерографію підключичних, сонних та хребцевих артерій, черевної аорти.
Novo (Ново)
вул. Пилипа Орлика, 4на карте