Львів

Радіологи в Львові

Сьогодні, 23 Квітня
Лікар Радіолог, УЗД-фахівець Жельов Віктор Іванович на Doc.ua
Лікар-радіолог, УЗД-спеціаліст, проводити УЗД педіатричне, неонатологічне, в тому числі нейросонографію, а також УЗД кульшових суглобів, УЗД вагітних (експертне). Крім того, проводить УЗД для дорослих (внутрішніх органів, м'яких тканин, щитоподібної залоза, суглобів і зв'язок, простати трансректально, гінекологічне УЗД).
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Жемела Мар'ян Володимирович на Doc.ua
Мар'ян Володимирович проводить ультразвукову діагностику органів і систем організму дорослих та дітей. Виконує УЗ-діагностику: органів черевної порожнини, щитовидної залози, м'яких тканин, судин шиї, молочних залоз, органів сечовидільної системи
Медичний центр Медіальт
вул. Угорська, 12на карті
Сихівський
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
вт 23  квіт.ср 24  квіт.чт 25  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Радіолог, УЗД-фахівець Бабінець Іван Степанович на Doc.ua
Іван Степанович — спеціаліст в області діагностування захворювань за допомогою УЗ-дослідження органів черевної порожнини, щитоподібної залози, молочних залоз, нирок, печінки, сечового міхура і. т. д. Слід відмітити, що в компетенцію цього спеціалиста також входить діагностування захворювань методами рентгенографії та доплерографії
Центр літотрипсії
вул.Огієнка, 3на карті
Галицький
Лікар Радіолог Рум'янцева Дарія Вадимівна на Doc.ua
Дарія Вадимівна проводить УЗ-діагностику органів черевної порожнини, сечовидільної системи і органів, наднирників, передміхурової залози, щитоподібної залози, нирок, молочних залоз, судин нижніх кінцівок тощо.
Центр літотрипсії
вул.Огієнка, 3на карті
Галицький
Лікар Радіолог, Рентгенолог Студент Володимир Омелянович на Doc.ua
Володимир Омелянович — лікар радіолог-рентгенолог, асистент кафедри нормальної фізіології ЛНМУ ім. Данила Галицького. Досвід роботи в медицині — більше чотирьох років, провів понад 10 000 обстежень. Також робить опис обстежень, проведених за допомогою конусно-променевої комп’ютерної томографії.
Центр Медичної 3D Діагностики
Вартість прийому: 100-200 грн.
вул. Чернігівська, 18на карті
Личаківський
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Свідрік Вікторія  на Doc.ua
Лікар з ультразвукової діагностики проводить дослідження внутрішніх органів, молочних залоз, щитоподібної залози тощо. Виконує доплерографію підключичних, сонних та хребцевих артерій, черевної аорти.
Novo (Ново)
вул. Пилипа Орлика, 4на карті