Чернигов

Стоматологи в Чернигове

Врач Стоматолог Стучілова Аліна Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог-хірург, спеціаліст з виконання реконструюючих та пластичних операцій ротової порожнини.
Врач Стоматолог Вороніна Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна – головний лікар «Стоматологічної клініки лікаря Вороніної» має вищу категорію по терапевтичній стоматології, першу категорію за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я». Проводить консультації з усіх стоматологічних захворювань. Займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту , слизової . Виконує реставрації зубів , шинування зубів, мікропротезуванням фотополімерними матеріалами.
Врач Стоматолог Пономаренко Евгеній Олександрович на Doc.ua
Врач второй категории
Стоматолог-ортопед, хірург, займається реабілітацією стоматологічних хворих методом дентальної імплантації.
Врач Стоматолог Василенко Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - має І категорію надає професійну допомогу у лікуванні захворювань твердих тканин зубів, у тому числі ускладненого карієсу. Займається дитячою стоматологією. Лікує хвороби пародонту слизової оболонки. Проводить шинування зубів, ендодонтичні маніпуляції, мікропротезування . Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та без металева кераміка , протезування на імплантатах).
Врач Стоматолог Мохно Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна – має І категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту, слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка, протезування на імплантатах)
Врач Стоматолог Іщик Олексій Петрович на Doc.ua
Врач второй категории
Олексій Петрович - має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка , протезування на імплантатах ) .
Врач Стоматолог Іщик Анна В’ячеславівна на Doc.ua
Врач второй категории
Анна В'ячеславівна – має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Займається дитячою стоматологією .
Врач Стоматолог Воронін Олександр Юрійович на Doc.ua
Олександр Юрійович – стоматолог – хірург – імплантолог . Займається видаленням зубів , видаленням кіст ; резекцією і геми секцією коренів ;пластикою вуздечок губ і язика ; кістковою пластикою ( сінус – ліфтінг ) ;реабілітацією стоматологічних хворих методом дентальної імплантації.
Врач Стоматолог Вовк Володимир Віталійович на Doc.ua
Володимир Віталійович – стоматолог – ортопед, який спеціалізується на – мікропротезуванні та встановленні люменірів , вінірів ; знімному та незнімному протезуванні ; металокераміці та без металевій кераміці ; протезування Cercon ; протезування на імплантатах .