Чернигов

Стоматологи в Чернигове

Сегодня, 20 Апреля
Врач Стоматолог Стучілова Аліна Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог-хірург, спеціаліст з виконання реконструюючих та пластичних операцій ротової порожнини.
Стоматгарант
вул. Софії Русової, б. 25, кв. 3на карте
Врач Стоматолог Вороніна Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна – головний лікар «Стоматологічної клініки лікаря Вороніної» має вищу категорію по терапевтичній стоматології, першу категорію за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я». Проводить консультації з усіх стоматологічних захворювань. Займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту , слизової . Виконує реставрації зубів , шинування зубів, мікропротезуванням фотополімерними матеріалами.
Врач Стоматолог Пономаренко Евгеній Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, хірург, займається реабілітацією стоматологічних хворих методом дентальної імплантації.
Стоматгарант
вул. Софії Русової, б. 25, кв. 3на карте
Врач Стоматолог Василенко Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - має І категорію надає професійну допомогу у лікуванні захворювань твердих тканин зубів, у тому числі ускладненого карієсу. Займається дитячою стоматологією. Лікує хвороби пародонту слизової оболонки. Проводить шинування зубів, ендодонтичні маніпуляції, мікропротезування . Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та без металева кераміка , протезування на імплантатах).
Врач Стоматолог Мохно Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна – має І категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту, слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка, протезування на імплантатах)
Врач Стоматолог Іщик Олексій Петрович на Doc.ua
Олексій Петрович - має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка , протезування на імплантатах ) .
Стоматологічна клініка лікаря Вороніної на Полуботка
ул. Полуботка, 20на карте
Врач Стоматолог Іщик Анна В’ячеславівна на Doc.ua
Анна В'ячеславівна – має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Займається дитячою стоматологією .
Врач Стоматолог Воронін Олександр Юрійович на Doc.ua
Олександр Юрійович – стоматолог – хірург – імплантолог . Займається видаленням зубів , видаленням кіст ; резекцією і геми секцією коренів ;пластикою вуздечок губ і язика ; кістковою пластикою ( сінус – ліфтінг ) ;реабілітацією стоматологічних хворих методом дентальної імплантації.
Врач Стоматолог Вовк Володимир Віталійович на Doc.ua
Володимир Віталійович – стоматолог – ортопед, який спеціалізується на – мікропротезуванні та встановленні люменірів , вінірів ; знімному та незнімному протезуванні ; металокераміці та без металевій кераміці ; протезування Cercon ; протезування на імплантатах .