Стоматологи в Чернігові

вул. Шевченка, 114на карті
Лікар Стоматолог Вороніна Наталія Олександрівна на Doc.ua
30 років досвіду
Дорослі
Наталія Олександрівна – головний лікар «Стоматологічної клініки лікаря Вороніної» має вищу категорію по терапевтичній стоматології, першу категорію за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я». Проводить консультації з усіх стоматологічних захворювань. Займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту , слизової . Виконує реставрації зубів , шинування зубів, мікропротезуванням фотополімерними матеріалами.
3.8
Лікар Стоматолог Василенко Ірина Володимирівна на Doc.ua
17 років досвіду
Діти
Ірина Володимирівна - має І категорію надає професійну допомогу у лікуванні захворювань твердих тканин зубів, у тому числі ускладненого карієсу. Займається дитячою стоматологією. Лікує хвороби пародонту слизової оболонки. Проводить шинування зубів, ендодонтичні маніпуляції, мікропротезування. Володіє сучасний методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та без металева кераміка, протезування на імплантатах).
3.8
Лікар Стоматолог Мохно Юлія Володимирівна на Doc.ua
15 років досвіду
Дорослі
Юлія Володимирівна – має І категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту, слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка, протезування на імплантатах)
3.5
Лікар Стоматолог Пономаренко Евгеній Олександрович на Doc.ua
13 років досвіду
Дорослі
Стоматолог-ортопед, хірург, займається реабілітацією стоматологічних хворих методом дентальної імплантації.
3.2
Лікар Стоматолог Іщик Олексій Петрович на Doc.ua
Іщик Олексій Петрович
Лікар другої категорії
10 років досвіду
Дорослі
Олексій Петрович - має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка , протезування на імплантатах ) .
Стоматологічна клініка лікаря Вороніної на Полуботка
ул. Полуботка, 20на карті
Безкоштовно
3.1
Лікар Стоматолог Стучілова Аліна Володимирівна на Doc.ua
8 років досвіду
Дорослі
Стоматолог-хірург, спеціаліст з виконання реконструюючих та пластичних операцій ротової порожнини.
2.9
Лікар Стоматолог Іщик Ганна В'ячеславівна на Doc.ua
6 років досвіду
Діти
Анна В'ячеславівна – має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Займається дитячою стоматологією .
Безкоштовно
2.3
Лікар Стоматолог Вовк Володимир Віталійович на Doc.ua
5 років досвіду
Дорослі
Володимир Віталійович - стоматолог - ортопед, Який спеціалізується на - мікропротезуванні та встановленні люменірів, вінірів; знімному та незнімному протезуванні; металокераміці та без металевій кераміці; протезування Cercon; протезування на імплантатах.
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Показати ще 3 Лікаріautorenew