Чернігів

Стоматологи в Чернігові

Лікар Стоматолог Стучілова Аліна Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог-хірург, спеціаліст з виконання реконструюючих та пластичних операцій ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Вороніна Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна – головний лікар «Стоматологічної клініки лікаря Вороніної» має вищу категорію по терапевтичній стоматології, першу категорію за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я». Проводить консультації з усіх стоматологічних захворювань. Займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту , слизової . Виконує реставрації зубів , шинування зубів, мікропротезуванням фотополімерними матеріалами.
Лікар Стоматолог Пономаренко Евгеній Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог-ортопед, хірург, займається реабілітацією стоматологічних хворих методом дентальної імплантації.
Лікар Стоматолог Василенко Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - має І категорію надає професійну допомогу у лікуванні захворювань твердих тканин зубів, у тому числі ускладненого карієсу. Займається дитячою стоматологією. Лікує хвороби пародонту слизової оболонки. Проводить шинування зубів, ендодонтичні маніпуляції, мікропротезування. Володіє сучасний методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та без металева кераміка, протезування на імплантатах).
Лікар Стоматолог Мохно Юлія Володимирівна на Doc.ua
Юлія Володимирівна – має І категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу, захворювань пародонту, слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка, протезування на імплантатах)
Лікар Стоматолог Іщик Олексій Петрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олексій Петрович - має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Володіє сучасними методиками усунення різноманітних дефектів зубного ряду (металокераміка та безметалева кераміка , протезування на імплантатах ) .
Лікар Стоматолог Іщик Ганна В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Анна В'ячеславівна – має ІІ категорію по стоматології займається лікуванням захворювань твердих тканин зубів, ускладненого карієсу , захворювань пародонту , слизової . Проводить шинування зубів, мікропротезування фотополімерними матеріалами. Займається дитячою стоматологією .
Лікар Стоматолог Воронін Олександр Юрійович на Doc.ua
Олександр Юрійович – стоматолог – хірург – імплантолог . Займається видаленням зубів , видаленням кіст ; резекцією і геми секцією коренів ;пластикою вуздечок губ і язика ; кістковою пластикою ( сінус – ліфтінг ) ;реабілітацією стоматологічних хворих методом дентальної імплантації.
Лікар Стоматолог Вовк Володимир Віталійович на Doc.ua
Володимир Віталійович - стоматолог - ортопед, Який спеціалізується на - мікропротезуванні та встановленні люменірів, вінірів; знімному та незнімному протезуванні; металокераміці та без металевій кераміці; протезування Cercon; протезування на імплантатах.