Врач Маммолог, Ортопед, Проктолог, Хирург Чекмарев Сергей Вячеславович на Doc.ua

Отзывы о Чекмарев Сергей Вячеславович

21год опыта
Врач-хирург высшей категории, проводит оперативные вмешательства на органах брюшной полости, молочных желез, грудной клетки, имеет опыт лечения пациентов с грыжей живота. Регулярно проходит курсы повышения квалификации в области хирургии и посещает украинские и международные научные конференции

Проверенные отзывы о враче 209 отзывов

Анна 23 Март 2024
Прийняв вчасно, докладно пояснив що відбувається, прописав лікування. Усе відбулось оперативно, швидко та професійно. Залишилась задоволеною.
Анастасія 09 Март 2024
Дуже сподобався професіоналізм лікаря, але мені не сподобалось, що він зі мною спілкувався не формально, на ти, через це, було не приємне відчуття. Проте як фахівець, дуже сподобався.
Леся 03 Март 2024
Отримала детальну, якісну консультацію. Мені сподобалось.
Віктор 25 Февраль 2024
Сподобався візит, лікар дуже приємна людина і хороший спеціаліст. Все пройшло нормально.
Євгенія 24 Февраль 2024
Доктор очень внимательный и тактичный. Рекомендую
Іванна 03 Февраль 2024
Дуже розумний спеціаліст, усе детально розповів по мою проблему, надав зрозумілі відповіді на мої питання, адресував мою проблему. Усе сподобалось.
Юлія 03 Февраль 2024
Лікар в принципі сказав що мав сказати, нічого такого особливого. Тому нормально візит пройшов.
Анастасія 03 Февраль 2024
Візит добре пройшов. Лікар відповів на всі мої запитання.
Тетяна 13 Январь 2024
Усе сподобалось - від консультації отримала усе що хотіла.
Юрій 24 Декабрь 2023
Я вважаю що лікар гарний спеціаліст, достойний лікувати людей, дуже професійний
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right