Врач Маммолог, Ортопед, Проктолог, Хирург Чекмарев Сергей Вячеславович на Doc.ua

Отзывы о Чекмарев Сергей Вячеславович

Консультация от830 грн
Врач-хирург высшей категории, проводит оперативные вмешательства на органах брюшной полости, молочных желез, грудной клетки, имеет опыт лечения пациентов с грыжей живота. Регулярно проходит курсы повышения квалификации в области хирургии и посещает украинские и международные научные конференции
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 214 отзывов

Направлено в клинику
Яна 18 Май 2024
Загалом лікування яке виписав лікар  частково допомогло, але сам період ще не пройшов, всього лікування, тому питання залишається відкрите. Вразило що лікар спілкувався з пацієнтом на "Ти". Бачачи що з ним спілкуються українською мовою, так і не перейшов на українську мову. Проводив візит все-таки російською мовою. Сам кабінет напевно не провітрюють, тому що було дуже душно, не було чим дихати нормально, хотілось чим по скорше вийти з цієї задухи.
Олена 12 Май 2024
Лікар кваліфікований, нічого зайвого не виписав, усе мені пояснив, питань до нього не маю.
Юлія 20 Апрель 2024
Все було чітко, інформативно, швидко, прийом сподобався
Людмила 20 Апрель 2024
Прекрасный специалист, сразу чувствуется опыт
Дмитро 13 Апрель 2024
Лікар гарний спеціаліст, консультацією задоволений.
Анна 23 Март 2024
Прийняв вчасно, докладно пояснив що відбувається, прописав лікування. Усе відбулось оперативно, швидко та професійно. Залишилась задоволеною.
Анастасія 09 Март 2024
Дуже сподобався професіоналізм лікаря, але мені не сподобалось, що він зі мною спілкувався не формально, на ти, через це, було не приємне відчуття. Проте як фахівець, дуже сподобався.
Леся 03 Март 2024
Отримала детальну, якісну консультацію. Мені сподобалось.
Віктор 25 Февраль 2024
Сподобався візит, лікар дуже приємна людина і хороший спеціаліст. Все пройшло нормально.
Євгенія 24 Февраль 2024
Доктор очень внимательный и тактичный. Рекомендую
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right