Лікар Мамолог, Ортопед, Проктолог, Хірург Чекмарьов Сергій В'ячеславович на Doc.ua

Відгуки про Чекмарьов Сергій В'ячеславович

Консультація від830 грн
Лікар-хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання на органах черевної порожнини, молочних залоз, грудної клітини, має досвід лікування пацієнтів з грижею живота. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації в галузі хірургії та відвідує українські та міжнародні наукові конференції
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 214 відгуків

Направлено до клініки
Яна 18 Травень 2024
Загалом лікування яке виписав лікар  частково допомогло, але сам період ще не пройшов, всього лікування, тому питання залишається відкрите. Вразило що лікар спілкувався з пацієнтом на "Ти". Бачачи що з ним спілкуються українською мовою, так і не перейшов на українську мову. Проводив візит все-таки російською мовою. Сам кабінет напевно не провітрюють, тому що було дуже душно, не було чим дихати нормально, хотілось чим по скорше вийти з цієї задухи.
Олена 12 Травень 2024
Лікар кваліфікований, нічого зайвого не виписав, усе мені пояснив, питань до нього не маю.
Юлія 20 Квітень 2024
Все було чітко, інформативно, швидко, прийом сподобався
Людмила 20 Квітень 2024
Прекрасный специалист, сразу чувствуется опыт
Дмитро 13 Квітень 2024
Лікар гарний спеціаліст, консультацією задоволений.
Анна 23 Березень 2024
Прийняв вчасно, докладно пояснив що відбувається, прописав лікування. Усе відбулось оперативно, швидко та професійно. Залишилась задоволеною.
Анастасія 09 Березень 2024
Дуже сподобався професіоналізм лікаря, але мені не сподобалось, що він зі мною спілкувався не формально, на ти, через це, було не приємне відчуття. Проте як фахівець, дуже сподобався.
Леся 03 Березень 2024
Отримала детальну, якісну консультацію. Мені сподобалось.
Віктор 25 Лютий 2024
Сподобався візит, лікар дуже приємна людина і хороший спеціаліст. Все пройшло нормально.
Євгенія 24 Лютий 2024
Доктор очень внимательный и тактичный. Рекомендую
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right