Швидка допомога COVID-19.Більше інформації тут

Чекмарьов Сергій В'ячеславович

Лікар вищої категорії
17 років досвіду
Врач-хирург высшей категории, проводит оперативные вмешательства на органах брюшной полости, молочных желез, грудной клетки, имеет опыт лечения пациентов с грыжей живота. Регулярно проходит курсы повышения квалификации в области хирургии и посещает украинские и международные научные конференции
Лікар працює за попереднім записомЗалиште заявку на бажаний час
Пн 17 Травень Вт 18 Травень Ср 19 Травень
Рейтинг лікаря
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Володіє патентом на винахід в галузі хірургії
  • Є співавтором ряду наукових статей в журналі «Вісник невідкладної і відновлювальної медицини»
  • Працював старшим хірургом Державного госпіталю в Лівії

Освіта

• Донецький державний медичний університет ім. Горького, факультет «Лікувальна справа» (2001)
  • Інтернатура за фахом «хірургія», Донецький державний медичний університет ім. Горького (2003)

Курси

• ПАЦ «Невідкладна хірургія органів черевної порожнини» (2005)
  • ПАЦ у відділенні термічних уражень та пластичної хірургії інституту невідкладної і відновної хірургії (2006, 2008)
  • Курси «Невідкладна хірургія органів черевної порожнини» (2007,2012)
  • Курси «Загальна хірургія» (2008, 2012)
  • Курси «Невідкладна хірургія органів черевної порожнини» м. Донецьк (2013)
  • Курси «Лапароскопічна хірургія органів черевної порожнини» (2014 року)
  • ПАЦ «Хірургія», Українська військово-медична академія (2017)

Виконувані процедури

• Оперативні втручання на органах черевної порожнини
  • Операції органів грудної клітини
  • Лапароскопічні операції
  • Амбулаторна хірургія
  • Оперативне лікування захворювань молочної залози
  • Діагностика і лазерно-хірургічне лікування травм і запальних процесів нігтів
  • Надання первинної хірургічної допомоги, обробка ран
  • Хірургічне лікування запальних процесів, а саме фурункули, атероми, ліпоми і т.д.

Перевірені відгуки про лікаря

176 Відгуки
Валерий 01 Березень 2021
Мне все понравилось. Врач хороший, адекватный. Видно, что профессионал на сто процентов! Лучший специалист, какой может быть!
Олександр 18 Січень 2021
Лікар дуже чітко і зрозуміло описує проблему, відповідає на всі питання, нічого лишнього не назначав. Все задовольнило
Татьяна 02 Січень 2021
Я осталась приемом очень довольна. Я приехала с другого города, доктора мне рекомендовала моя дочь. Осталась очень довольна вниманием доктора и профессиональными способностями. Было уделено достаточное количество времени, даны рекомендации.
Аноним 03 Січень 2021
Заплатила не маленькую сумму за то что он посмотрел и больше времени писал в компьютере мою карточку, чем смотрел и давал комментарии по поводу моей болезни, выписал мне мазь против суставов и все.
Мария 03 Грудень 2020
Доктор ответил не на все мои вопросы. Он считает себя умным, поверхностно отвечает на вопросы. Не довольна визитом

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ