Днепр
Врач Психиатр Вакулинская Ирина Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Вакулинская Ирина Владимировна

Консультация от650 грн
Детский психиатр высшей категории занимается лечением психологических поведенческих и эмоциональных расстройств, задержки речевого развития, синдрома дефицита внимания. Работает с детьми у которых наблюдаются проблемы с адаптацией и нарушения школьных навыков (счет, письмо, чтение), проводит занятия при умственной отсталости
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 59 отзывов

Ілля 17 Июль 2024
Були повторно вже у лікарки, усе нам підходить - усе зрозуміло пояснює, продивляється аналізи, розробили план дії, з'ясували коли потрібно робити повторні ображання. Все доступно та зрозуміло. Лікарка привітна, знайшла підхід до дитини. Все подобається.
Ілля 29 Июнь 2024
Уважний лікар, спокійний, вислухала всі наші проблеми, допомогла, пояснила, дала направлення на обстеження, плануємо звернутися до лікаря на повторний прийом, ми задоволені
Аноним 22 Июнь 2024
Лікарка не дуже привітна, не намагалась привернути до себе дитину, дуже сурово поводилась.
Алина 11 Май 2024
Мне все понравилось, доктор хороший, я получила ответы на все свои вопросы, доктор дала рекомендации. После дополнительных обследований, будем обращаться к доктору на повторный прием
Арсеній 04 Май 2024
У лікаря були вже другий раз, дуже сподобалася лікар. Лікар дуже уважна до кожної деталі, доброзичлива, ми задоволені
Марія 30 Март 2024
Все дуже сподобалося на візиті у цього спеціаліста.
Микита 09 Март 2024
Лікар спеціаліст, вона надала багато рекомендацій, я отримав дуже багато цінних рекомендацій.
Платон 24 Февраль 2024
Лікаркам чудова людина. Рекомендую
Софія 14 Февраль 2024
Мені сподобався візит, лікар задовольнила усі мої запити.
Тигран 20 Декабрь 2023
Компетентний лікар. Дав повне роз'яснення, назначив лікування,  пояснила  в чому причина, ми отримали відповіді на всі питання. Лікар Сподобався. Будемо ще іти до цього лікаря.
5 6 chevron_right

Все врачи Днепр