Дніпро
Лікар Психіатр Вакулінська Ірина Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Вакулінська Ірина Володимирівна

Консультація від650 грн
Дитячий психіатр вищої категорії займається лікуванням психологічних поведінкових і емоційних розладів, затримки мовного розвитку, синдрому дефіциту уваги. Працює з дітьми у яких спостерігаються проблеми з адаптацією і порушення шкільних навичок (рахунок, написання, читання), проводить заняття при розумовій відсталості
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 59 відгуків

Ілля 17 Липень 2024
Були повторно вже у лікарки, усе нам підходить - усе зрозуміло пояснює, продивляється аналізи, розробили план дії, з'ясували коли потрібно робити повторні ображання. Все доступно та зрозуміло. Лікарка привітна, знайшла підхід до дитини. Все подобається.
Ілля 29 Червень 2024
Уважний лікар, спокійний, вислухала всі наші проблеми, допомогла, пояснила, дала направлення на обстеження, плануємо звернутися до лікаря на повторний прийом, ми задоволені
Аноним 22 Червень 2024
Лікарка не дуже привітна, не намагалась привернути до себе дитину, дуже сурово поводилась.
Алина 11 Травень 2024
Мне все понравилось, доктор хороший, я получила ответы на все свои вопросы, доктор дала рекомендации. После дополнительных обследований, будем обращаться к доктору на повторный прием
Арсеній 04 Травень 2024
У лікаря були вже другий раз, дуже сподобалася лікар. Лікар дуже уважна до кожної деталі, доброзичлива, ми задоволені
Марія 30 Березень 2024
Все дуже сподобалося на візиті у цього спеціаліста.
Микита 09 Березень 2024
Лікар спеціаліст, вона надала багато рекомендацій, я отримав дуже багато цінних рекомендацій.
Платон 24 Лютий 2024
Лікаркам чудова людина. Рекомендую
Софія 14 Лютий 2024
Мені сподобався візит, лікар задовольнила усі мої запити.
Тигран 20 Грудень 2023
Компетентний лікар. Дав повне роз'яснення, назначив лікування,  пояснила  в чому причина, ми отримали відповіді на всі питання. Лікар Сподобався. Будемо ще іти до цього лікаря.
5 6 chevron_right

Всі лікарі Дніпро