Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Меданта»

Киево-Святошинський р-н. с. Софиевская Борщаговка. ЖК «София», ул. Боголюбова, 30. На карте

Без района

Нам все сподобалося, все швидко, лікар УЗД спеціаліст все нам розповів, дав рекомендації що потрібно робити, роботою лікаря ми задоволені. Клініка сподобалася, чиста, гарна

Микола, 05.04.2024

Прийняли вчасно, навіть на декілька хвилин раніше, зробили все максимально швидко, жодних претензій не маю.

Галина, 05.04.2024

Клініка сподобалася.Пройшло все прекрасно.

Тамара, 04.04.2024

Найбільше мені сподобався лікар УЗД спеціаліст, дуже доступно все пояснила, проконсультувала. Лікарем я задоволена на всі сто відсотків. Клініка хороша, персонал хороший, зауважень не було

Карина, 18.03.2024

Приємна клініка, зручно, чиста, персонал ввічливий, було приємно спілкуватися. Візитом в клініку задоволені

Кирил, 14.03.2024

Очень понравился УЗИ специалист, который делал мне УЗИ сердца. Доктор очень внимательная, все хорошо объясняет, тактичная, приятная. Очень хороший специалист

Галина, 14.03.2024

Усе пройшло добре, хороший лікар який провів УЗД серця, усе пояснив та зробив якісно УЗД. Ціни в клініці адекватні. Рекомендую клініку та лікаря усім.

Василь, 13.03.2024

Персонал клініки дуже приємний, лікар діагностики все доступно пояснив, все якісно зробив. Мені було все зрозуміло, не було ніяких запитань. Планую звернутися в клініку і зробити іншу діагностику. Я задоволена клінікою

Ірина, 12.03.2024

Сподобалася клініка. Все пройшло шикарно, дуже чудова та гарна клініка. Хороше обслуговування у клініці, все пройшло прекрасно.Дякую.

Олена, 12.03.2024

Сподобався лікар, що робив УЗД, ті й взагалі усім залишилась задоволена.

Катерина, 11.03.2024

Прием состоялся вовремя, как только зашли в клинику, нас сразу пригласили на диагностику. УЗИ специалист хороший, аппаратура в клинике меня устраивают. Замечаний не было, ребенку уделили максимальное внимание, прием длился почти целый час. У меня вопросов к клинике нет, прием понравился

Валентин, 07.03.2024

Клініка сподобалася.Все пройшло добре, було все нормально. Зустріли нас дуже гарно у клініці.

Матвій, 07.03.2024

Сподобались відношення, сервіс, лікар що проводив УЗД був гарний, усе чудово пояснив.

Софія, 04.03.2024

Все сподобалось у клініці. Персонал привітний та уважний, все добре пройшло.

Олександр, 28.02.2024

Нормально все було. Пройшло все добре. Клініка хороша.

Тетяна, 26.02.2024

Компетентність лікаря УЗД на вищому рівні, знайшла спільну мову з дитиною, що у нашому випадку дуже важко. Сама клініка - добра. Візитом залишились задоволені.

Кіра, 20.01.2024

Усе сподобалось - усе, що мені було потрібно, зробили.

Оксана, 17.01.2024

Робила в клініці УЗД, залишилась задоволеною - лікар дуже гарно усе розповів та пояснив доступно, був уважним.

Алла, 07.12.2023

Сервіс класний, лікар що робила УЗД, класна. Усе було класно.

Артем, 23.11.2023

Клініка хороша, лікарі адекватні, провели діагностику, все розповіли, все зробили, зауважень не було, будемо звертатися якщо буде потрібно

Іван, 09.11.2023

Все сподобалося, комфортно, процедура пройшла нормально, задоволена. Дякую.

Оксана, 08.11.2023

Персонал клініки дуже сподобався, а УЗД спеціаліст ще більше

Марина, 06.11.2023

Послугами клініки користуюсь не перший раз. Мені головне, що прийшлось довго очікувати на прийом. Лікар, який мені робив діагностику, дуже ввічлива, приділила достатньо часу на мою діагностику. Мені все сподобалось

Надія, 23.10.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, яка проводила мені діагностику, була досвідчена. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Дарина, 05.01.2023

Мені не сподобалася кваліфікація медичного персоналу, який мене обслуговував, а саме лікаря. У мене виникли сумніви, відносно її кваліфікації. А ще, приміщення настільки мале, що місць для очікування немає і доводиться стояти!

Світлана, 04.10.2021

с. Софиевская Борщаговка, ул. Сагайдачного, 15. На карте