78 отзывов

Отзывы о диагностическом центре Інтерсоно Медікавер груп

вул. Антоновича, 102. На карте

Франковский

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
Похожие диагностические центры в других районах города Львова:

Я не чекала фактично, прийшла раніше, мене швидше прийняли. Якісно пояснили ситуацію.

Олена, 03.09.2018

Дуже сподобалось, дуже хороший лікар, все розповів, на всі питання віповів, сервіс на вищому рівні, обов'язкво прийду ще.

Любовь, 15.08.2018

Дуже приємно, дуже добре провели обстеження, дуже дешево. Буду рекомендувати усім своїм знайомим.

Ирина, 28.07.2018

Все було чудово. Обслуговування на високому рівні: приємні лікарі, привітний персонал. Дякую, я повністю задоволена прийомом.

Наталія, 17.07.2018

Нас швиденько прийняли, добре обстежили.

Олеся, 11.10.2017

Супер все, хочу подякувати за гарний центр і сервіс.

Наталія, 07.10.2017

Маю лише найкращі враження від прийому, все сподобалося.

Юлія, 13.09.2017

Дуже дякую, все було добре, ми задоволені.

Галина, 05.09.2017

Все влаштувало, тільки лікар не влаштував.

Іванна, 23.08.2017

Все було добре. Мені запропонували знижку, це приємно.

Марія, 09.08.2017

Дуже сподобався візит, хороша клініка, гарне обслуговування. Лікар,Іванна Михайлівна, справила на мене дуже добре враження. Буду надалі користуватись послугами клініки.)

Наталія, 19.04.2017

Обслуговування та сервіс на дуже високому рівні, дуже дякую.

Валентина, 24.12.2016

Понравилось внимательность персоналу и профессиональность врача, который меня принимал.

Анна, 05.12.2016

Все сподобалося, хороший персонал, звертатимуся ще.

Ірина, 02.12.2016

Гарний медичний персонал, гарне відношення

Светлана, 07.10.2016

Записувалась на УЗД по вагітності - всім дуже задоволена, лікар дуже хороший!

Анна, 15.07.2016

Я була записана на УЗД, але в клініці мені зробили ще кілька додаткових аналізів, не попередивши, що вони оплачуються окремо. В результаті мій рахунок був в три рази більше, ніж повинен бути. Я б і так зробила ці аналізи, якщо мене попередили, але в такий спосіб будувати бізнес неможливо. У мене повністю зіпсувалося враження про данну клініку. Всі ці моменти повинні бути озвучені на рецепції. Єдине чим я залишилася задоволена - це робота лікаря. Дійсно, лікар професіонал своєї справи. Тільки через повагу до неї я заплатила за аналізи, про оплату яких мене не попередили. Дякую лікарю за гарний прийом! Все інше в клініці було огидно.

Олена, 11.07.2016

Дуже сподобалась робота клініки. Здолося, що лікарі можуть подати найгіршу ситуацію з позитивом.

Роксолана, 23.06.2016

Мені дуже подобається лікарня, неодноразово зверталась. Хороше ставлення до пацієнтів, хороші лікарі, хороші умови, сучасне обладнання.

Оксана, 26.05.2016

Чисто, гарно, тихо, гарно відносяться, гарні лікарі!

Тарас, 25.05.2016

Сподобалось чистота, гарне відношення, нова апаратура, дуже все гарно, все чудово.

София, 22.03.2016

вул. Пилипа Орлика, 4. На карте