78 отзывов

Інтерсоно Медікавер груп

В медичному центрі «Інтресоно Медікавер груп» надається повний спектр якісних діагностичних послуг та лабораторних досліджень. Завдяки висококласній роботі фахівців і сучасному обладнанню діагностичні процедури, що проводяться у центрі, дають можливість отримати якомога точніші результати. еще

вул. Антоновича, 102. На карте

Франковский

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
Похожие диагностические центры в других районах города Львова:

В медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп» надаються такі діагностичні послуги:

• УЗД:
    • молочних залоз
    • щитовидної залози
    • органів малого тазу у жінок і чоловіків
    • органів черевної порожнини у дітей і дорослих (жовчний міхур, печінка, підшлункова залоза, нирки, селезінка, наднирники)
    • для вагітних
  • колоноскопія
  • гістероскопія
  • цистоскопія
  • ректосігмоскопія

Також у клініці ви маєте можливість здати будь-які необхідні лабораторні аналізи:

• генетичні аналізи;
  • посіви на флору;
  • загальноклінічні аналізи (сеча, кров, кал);
  • спермограма + МАР-тест;
  • пренатальний скринінг;
  • імунограма;
  • ТОРЧ-інфекції;
  • гормони.

Так як медичний центр «Інтерсоно Медікавер груп» спеціалізується на репродуктології, гінекології та наданні послуг в період планування вагітності і її протіканні, тому тут звертають увагу майбутніх батьків на важливість виявлення будь-яких генетичних захворювань.

Приходити на консультацію до генетика краще заздалегідь, ще в період планування вагітності. І проходити усі необхідні процедури пара має тільки разом. Це є обов’язковою умовою для виявлення та попередження можливості народження дитини з патологіями.

Для точної діагностики пари в медичному центрі проводять наступні процедури: хромосомний аналіз, генеалогічний аналіз та дослідження крові. Це допомагає генетику з більшою ймовірністю виявити всі можливі вади, з якими може народитися дитина. А також, у разі необхідності, надати усю інформацію батькам щодо майбутньої адаптації малюка до життя.

Важливим моментом етапу планування вагітності є обстеження обох партнерів на наявність інфекцій – це дає змог надати майбутнім батькам необхідні рекомендації та лікування.

В медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп» перелік діагностичних послуг настільки великий, що ви без сумніву можете приходити сюди

Я не чекала фактично, прийшла раніше, мене швидше прийняли. Якісно пояснили ситуацію.

Олена, 03.09.2018

Дуже сподобалось, дуже хороший лікар, все розповів, на всі питання віповів, сервіс на вищому рівні, обов'язкво прийду ще.

Любовь, 15.08.2018

Дуже приємно, дуже добре провели обстеження, дуже дешево. Буду рекомендувати усім своїм знайомим.

Ирина, 28.07.2018

Все було чудово. Обслуговування на високому рівні: приємні лікарі, привітний персонал. Дякую, я повністю задоволена прийомом.

Наталія, 17.07.2018

Нас швиденько прийняли, добре обстежили.

Олеся, 11.10.2017

ул. Угорская, 12. На карте