Отзывы о диагностическом центре Viva (Вива) на Виноградаре

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: круглосуточно

просп. Порика, 9А. На карте

Оболонский , м.Нивки

Комфортна клініка, провели діагностику добре, дякую.

Андрій, 13.03.2024

Сподобалася клініка. Все пройшло доволі швидко, немає ніяких негативних зауважень до цієї клініки.

Марк, 10.03.2024

Усе швидко, якісно. Всі люб'язні. Візит пройшов чудово.

Володимир, 28.02.2024

Клініка сподобалася, персонал привітний, гарні лікарі

Марія, 23.02.2024

Сподобались й відношення й ставлення до дитини, надали відповіді на мої питання. Візит пройшов добре, усім задоволені.

ЄвгенІй, 20.02.2024

Все добре пройшло. Сподобалося у клініці.

Ганна, 19.02.2024

Все добре пройшло. Сподобалося у клініці, персонал ввічливий. Нема ніяких претензій.

Анна, 08.02.2024

Дуже спеціалісти специфічні у клініці. Висновок був написаний не до кінця.

Евеліна, 01.02.2024

Сподобалась клініка. У клініці чисто, охайно, ввічливий персонал. Відбулося все швидко, допомогли розв'язувати моє питання, все чудово пройшло.

Вікторія, 01.02.2024

Була вперше в цій клініці, враження тільки позитивне залишилось. Хороші, приємні люди у клініці. Дали зразу заключення, все мене влаштувало.

Світлана, 23.12.2023

Все добре пройшло. У клініці зручно і комфортно.

Олександр, 20.12.2023

Нове обладнання, швидка робота. Залишився задоволеним.

Артем, 06.12.2023

Хороша, приватна клініка. Все мене задовольнило.

Анастасія, 05.12.2023

Клініка подобається, послугами клініки користуюсь неодноразово, тому я задоволена. Персонал дівчатка дуже приємні, лікар діагностики теж дуже приємний, доступно пояснила, я вважаю, що дуже добре, у мене дуже хороші враження. Клінікою буду користуватися і надалі

Тетяна, 04.12.2023

Коли прийшли, на нас зовсім не звернули уваги — дівчата на рецепції були дуже зайняті розмовою між собою.

Катерина, 03.12.2023

Сподобались швидкість, зручність, професіоналізм.

АлІна, 03.12.2023

Комфортно і ,в принципі, все було нормально, але відчувала певний дискомфорт у спілкуванні з лікарем.

Яна, 01.12.2023

В клініці все дуже сподобалося, лікар діагност чудовий, вдячна! Єдине, що інформація на сайті не зовсім коректна.

Вікторія, 23.11.2023

Все чітко, швидко, вчасно по запису. В клініці пояснили все, що робити, куди йти, коли, немає претензій

Кирило, 16.11.2023

Усе було швидко, одразу запросили до кабінету, лікар, як мені здалося якісно зробив УЗД.

Зайнаб, 15.11.2023

Люди мене гарно обслужили, залишилась задоволеною.

Людмила, 24.10.2023

Зробили флюорографію швидко без затримок, майже одразу отримала висновок. Залишилась дуже задоволеною.

Тетяна, 27.09.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів чемний та професійний персонал. Фахівці, які проводили мені діагностику, були досвідчені. Приміщення світлі та затишні та що приємно здивувало, був вай фай Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Артем, 07.07.2023

В клініці комфортно знаходитись, але не своєчасно потрапила до лікаря.

Катерина, 14.01.2022

Клиника мне понравилась, чисто, уютно, хороший, вежливый персонал. Визитом остался доволен.

Максим, 22.11.2021

ул. Щекавицкая, 36.

Харьковское шоссе, 49а.

пгт. Козин, ул. Киевская, 169.

ул. Огуречная, 69 (заезд с ул. Ивана Выговского, 3) .

с. Чайки, ул. Печерская, 4 (Петропавловская Борщаговка).

ул. Вадима Гетьмана, 1 в.

ул. Лаврухина, 6.

ул. 49-ая Садовая, 28.