Отзывы о диагностическом центре Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

• Пн-Вс: 7:30-21:00

ул Левка Лукьяненка, 19. На карте

Оболонский , м.Оболонь, м.Минская, м.Героев Днепра

Запросили, гарно зробили УЗД (ЭхоКГ), залишився задоволеним.

Степан, 10.11.2023

Хорошее обслуживание, визит прошл хорошо.

Владимир, 10.11.2023

Візит на УЗД пройшов професійно, усе було роз'яснено. Залишилась задоволеною.

Наталія, 10.11.2023

Все  сподобалось. Привітний персонал. Все пройшло добре. Була трішки накладка в часі. Хороший фахівець все пояснила і відповіла на усі питання.

Лілія, 07.11.2023

В клініці дуже гарний УЗД спеціаліст, так сталося що вибрала лікаря випадково, на жаль не знаю як лікаря звуть, лікар мені дуже сподобався, лікаря рекомендую знайомим

Любов, 06.11.2023

Все було добре, привітливий персонал, все класно, супер!

Юлія, 20.10.2023

Лікар, що робила УЗД усе красиво об'яснила, розписала усе, мені сподобалось.

Анатолій, 17.10.2023

Гарно зустрічають, грамотно усе організовано.

Ольга, 13.10.2023

Прийшла в клініку, відразу увага, ніде не очікувала, я всюди встигла, все на місці, сервіс відмінний, персонал привітний, професійний. Отримала масу задоволення, я дуже вдячна. В той же день клініку рекомендувала двом своїм знайомим

Светлана, 13.10.2023

Персонал в клініці хороший, лікар що робив мені УЗД ввічливий, працює добре.

Ольга, 03.10.2023

Залишилась задоволеною - усе пройшло на найвищому рівні.

Раиса, 01.10.2023

Ми в клініці вже не вперше - гарні спеціалісти і я та й моя дитина задоволені відвідуванням. Усе на найвищому рівні, все подобається.

Анастасія, 30.09.2023

В клініку звертались вже не перший раз, нам дуже подобається. Прийшли в клініку,  лікар прийняв нас раніше по часу. Прийом пройшов добре, все чуйно, все дуже гарно

Микола, 27.09.2023

Візит дуже сподобався, рекомендую всім.

Ірина, 20.07.2023

Я уже года два пользуюсь услугами этой клиники, была у многих врачей, сделала не одну диагностику. В клинике работает приветливый и профессиональный персонал. Всегда пунктуальны. Визитом и в этот раз осталась довольна. При необходимости буду обращаться еще. Рекомендую.

Ирина, 01.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Ольга, 07.01.2023

Візитом залишився задоволеним - отримав усе на що розраховував. В клініці було затишно, тепло, але занадто мало стільців,де можна посидіти в очікуванні своєї черги, якщо перейшов заздалегідь чи супроводжуючий.

Володимир, 14.12.2022

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, який проводив мені УЗД, був досвідчений. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Евгенія, 03.12.2022

У клініці дуже приємно, зручно, чисто. Швидко мені допомогли.

Недзельская, 18.10.2021

Все прекрасно если бы не один момент. Двадцать первый век Киев, и можно было сделать электронную базу. Потому что когда я попросила, чтоб мне не кататься из другого города по три часа. Мне сказали что мы отдаем результат только на руки. Хотя многие клиники в которых я обслуживаюсь делают  электронную базу и отправляют в электронном виде. Немного администратор по упиралась, но потом согласилась. Но пошли мне на уступки и я довольна клиникой.

Светлана, 20.03.2021

Робила узд щитовидної залози. Дуже хороше обслуговування і лікар.

Людмила, 04.07.2020

Дуже приємне обслуговуванння! Привітний персонал, приємна обстановка, добре організована робота. Швидко зробили ЕКГ і консультацію.

Ольга Іванівна, 19.06.2020

Клиника: комфортная, светлая, чистая, стерильная, все ходят в бахилах. Доктор УЗИ-специалист квалифицированный, проконсультировал, ответил на все мои вопросы, внимательно меня осмотрел.

Лолита, 12.01.2020

Комфортно, даже маленькому ребенку понравилось.

Милана, 10.01.2020

Все отлично, быстро. Мне нравится. я не первый раз там.

Надежда, 30.12.2019