Отзывы о диагностическом центре Нейромед, Центр МРТ диагностики и реабилитации

• Оплата карточкой,
  • Пн-Сб: 8:00-20:00

пр-т. Николая Бажана, 30. На карте

Дарницкий , м.Харьковская

Все було супер! Все дуже сподобалося. Персонал дуже уважний, все зробили дуже гарно, в усьому нам допомагали. Ми дуже вдячні персоналу клініки за все, дуже дякуємо!

Інна, 23.04.2024

Добре було у клініці. Сама клініка чиста, простора, красива. Дуже привітний, уважний, ввічливий персонал у цій клініці.

Дмитро, 18.04.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці.Дуже комфортно було, дуже гарний сервіс у клініці.

Ірина, 06.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було чудово.

Максим, 29.03.2024

В клініці все добре, але якість знімку лікарю не сподобалася.

Лідія, 22.03.2024

Сподобалася клініка. Все чудово було, все пройшло добре.

Станіслав, 15.03.2024

Дуже приємний персонал клініки, обслуговування на вищому рівні, я дуже задоволений візитом в клініку

Ігор, 14.03.2024

Все було чудово, я задоволена візитом в клініку

Олена, 09.03.2024

Сподобалася клініка. Також сподобалося відношення персоналу до пацієнтів у клініці.

Данило, 04.03.2024

І клініці мене все влаштувало, якісно провели діагностику, жодних нарікань, дякую.

Олексій, 02.03.2024

Все добре пройшло.Все  чистенько у клініці.

Сергій, 13.01.2024

Сподобалось все у клініці.Дуже ввічливий персонал, всі добре старалися. Дуже дякую за каву, дуже вчасно, швидко все зробили. По більше б таких лікарів і такого персоналу, щоб так відносилися до пацієнтів. Приємно було що допомагають в усьому.Дякую за такий сервіс.

Вячеслав, 16.12.2023

Все сподобалося, діагностика пройшла добре.

Анна, 15.12.2023

Усе сподобалось - звернення, увага. Все пройшло добре.

Катерина, 13.12.2023

Мені в загалом в клініці сподобалось і якщо було б ще потрібно, я б в клініку звернулась

Анна, 08.12.2023

Усі були уважні, обслужили так, як треба, швидко отримала висновок.

Людмила, 06.12.2023

Персонал клініки дуже приємний, зауважень не було

Альона, 06.12.2023

Гарна клініка, персонал гарно ставиться до пацієнтів, зауважень не було. Я рад  що вибрав цю клініку, якщо буде необхідно буду звертатися, дуже дякую

Віктор, 06.12.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Олександр, 18.07.2023

Візитом залишилася задоволена, все пройшло добре. Звертатимуся до них ще, якщо знадобиться. Рекомендую.

Тетяна, 01.02.2022

Нам с моим папой очень понравился сервис в клинике, все были доброжелательны. Помогли быстро и качественно сделать нам МРТ. Остались довольны.

Вєра, 13.10.2021

ул. Платона Майбороды, 32 (6-й клинический корпус).