Отзывы о диагностическом центре Медицинский кабинет «Ля Мед»

• Вт-Пт: 9:00-19:00
  • Пн-Вс: выходной

ул. Депутатская, 15/17, офис 2. На карте

Святошинский , м.Академгородок, м.Житомирская, м.Святошин

Загалом атмосфера мені сподобалася. Персонал був привітний, турботливий та дуже уважний. Все мені чітко пояснили та доступно розказали. Надали всі необхідні рекомендації та розповіли що потрібно буде робити далі.

Євгеній, 01.05.2024

Расположение клиники не понравилось и сама клиника не очень, в клинике было некомфортно

Інна, 23.04.2024

Дуже сподобалось - уважна лікарка, що робила УЗД, вона уважно вислухала, та наприкінці діагностики, надала якісь рекомендації. Мені сподобалось.

Олеся, 01.04.2024

Дуже гарно все пройшло, все гаразд було.

Надія, 06.03.2024

Сподобалось відношення, те що прийняли вчасно, за записом, гарно обслужили, лікар УЗД добре подивилась, надала рекомендацій. Тобто Усе що очікувала, усе виправдалось.

Олена, 26.12.2023

В клініці все було добре, прийом відбувся вчасно, все влаштовує, все добре. всім задоволена надали необхідну консультацію

Антоніна, 10.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами та проведенням діаностики задоволені, за потреби-звертатимемося. Дякую.

Наталія, 08.11.2023

В клініці робила УЗД, лікарка Ольга Іванівна, була уважна, попри то що в неї були якісь сімейні обставини, вона все одно прийняла нас, усе що було потрібно зробила. Ми залишились задоволені.

Ольга, 10.10.2023

Працює чемний та добрий колектив, не чекали в черзі, УЗД серця було проведено швидко та якісно. Все пройшло добре

Світлана, 13.09.2023

Дуже добре зробили. Дуже задоволена. Лікар, який зробив УЗД - дуже серйозний, все докладно розповів, все пояснив. Рекомендую.

Наталія, 12.07.2023

Была у гастроэнтеролога, очень понравилось, рекомендую!

Вита , 23.06.2021

Лікар Тетяна Анатоліївна дуже уважна. Все пояснила після проведення УДЗ серця. Прийом почався в точно призначений час. Ціни дуже гуманні. Рекомендую даний медзаклад

Наталия, 06.12.2020

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карте

Дарницкий

ул. Голосеевская, 13 А. На карте