Отзывы о диагностическом центре Клиника выходного дня (Детское отделение. Хирургия)

• Парковка,
  • Детская комната,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

б-р Кольцова, 14-з. На карте

Святошинский , м.Житомирская, м.Святошин

Все влаштувало, окрім того, що не можна отримати результати на електрону пошту.

Вадим, 30.01.2022

Швидко прийняли, швидко обслужили. Дуже вдячна УЗД-спеціалістові, за добре проведену діагностику та її відношення. У клініку звертатися буду ще не раз, тому що вона мені дуже підходить і розміщенням, і помірними цінами та сервісом. Рекомендую.

Наталія, 28.01.2022

Клинка непогана, але дівчата в реєстратурі, між собою бовтають, хихикають, а коли до них звернишся, мовчать і слова від них не доб'єшся, і так кожен мій прихід до них.

Галина, 12.12.2021

Клініка чудова, перонал ввічливий, лікар, який проводив УЗД, порфесіонал своєї справи, уважно провів діагностику та дав вичерпні пояснення до неї.

Володимир, 31.10.2021

Все абсолютно комфортно, без черги. Вся процедура зайняла буквально десять, п`ятнадцять хвилин. Це дуже зручно.Єдине, в  клініки дві різні адреси. І коли по карті шукаєш, вона видає тільки дитяче хірургічне відділення. А інше відділення знаходиться в сусідньому будинку. Спочатку потрібно зайти в дитяче, щоб вас зорієнтували на доросле.

Оксана, 11.08.2021

Это лучший врач, которого мне удавалось встречать!

Игорь, 25.05.2021

Я очень довольна приемом. Все было очень быстро, очень грамотно, без проблем. Дополнительные вопросы можно сразу решить. Я получила огромное удовольствие

Светлана, 16.04.2021

Меня смотрели в другом центре и результаты просто на корню отличаются. В другом центре у меня нашли проблемы и смотрели порядка пол часа. А эта девочка меня посмотрела семь минут и говорит что все в порядке у вас все отлично. И как это понимать я не знаю.

Александр, 08.04.2021

Внимательный и улыбчивый персонал, быстро приняли. Все было на высшем уровне. Спасибо!

Татьяна, 08.04.2021

Нас гарно прийняли та сподобалось обслуговування клініки, на всі питання дали відповідь. Все було добре

Александра, 20.02.2021

Доброго вечора! Приїхали на обстеження на 1 годину раніше, прийняли раніше ніж прийшов час по запису на пів години. Сподобалось, доброзичливе ставлення!

Святослав, 14.02.2021

Лікар УЗІ- спеціаліст мені сподобався. Все пояснив, дуже обережний і уважний. Адміністратор клініки все детально пояснює, якість обслуговування на високому рівні. Жодних претензій немає

Анна, 13.02.2021

Все пройшло бездоганно. Лікар УЗІ-спеціаліст дуже компетентний. Візит пройшов вдало

Ірина, 27.01.2021

Лікар Паєвська Ярослава Богданівна дуже добре і грамотно розмовляє українською мовою, приємно спілкуватися. Дуже сподобався лікар і загалом обслуговування в клініці. Лікарю навіть 10 балів! Не дуже зручне розташування клініки, ходили бродили по стрілках трішки.

Ирина, 11.01.2021

Дуже кваліфіковані лікарі, швидко отримала заключення діагностики.

Татьяна, 22.10.2020

Все гарно та швидко. Ми все зробили й задоволені поїхали додому.

Гордій, 25.09.2020

Все хорошо объяснили перед приёмом. И после диагностики, даже больше чем я ожидала.

Ксения, 13.08.2020

Все понравилось. Как и всегда, клиника и врачи на высшем уровне. Доктор осмотрел, сделали УЗИ. На все вопросы которые задавала, услышала четкие и внятные ответы. Рекомендую.

Татьяна, 22.07.2020

Все понравилось! Врачи все рассказывают. Очень качественно и профессионально обслужили. Советую.

Ирина, 04.07.2020

В клініці приємний температурний режим після спеки, дуже чисто, приємні кольори інтер'єри та привітний персонал.

Семен, 24.06.2020

Понравился подход врача Узиста, понятно объяснили и рассказали, хорошо провели обследование. Визитом остался доволен.

Артем, 17.06.2020

Впечатление, как после общения с наперсточниками: знаешь, что отдал деньги сам, а за что... За то, что побегал по коридору и лестнице и присел 20 раз нужно заплатить больше, чем при простой ЭКГ. Информационность аппаратной расшифровки центра диагностики — клинопись по сравнению с ЭКГ нашей больницы. Больше всего понравилась прогулка по Киеву после изоляции.

Леонид, 04.06.2020

В клинике было очень много людей и дистанция не соблюдалась. Я понимаю что люди не могут стоять на улице, и мне это не понравилось. Благо что у всех на входе проверяли температуру, обрабатывали. И я не увидела выдают ли бахилы. Смутило, то что очень много людей. Но в то же время я понимаю что запись, и они приходят с детьми, и не могут стоять на улице.

Елена, 02.06.2020

Дотримуються санітарного режиму. хороша апаратура, кваліфікація висока лікарів. Все роздруковують.

Микола, 28.05.2020

Гарне відношення до пацієнта. Візитом задоволена.

Юлия, 10.05.2020