Отзывы о диагностическом центре «Healthy and Happy» (Хелси энд Хеппи) на Саксаганского

ул. Саксаганского, 39а. На карте

Шевченковский , м.Олимпийская, м.Площадь Украинских Героев

Дуже сподобалась клініка, гарне обслуговування

Лілія, 10.04.2024

Узистка сподобалась, усі висновки-заключення розпечатала, візитом задоволена.

Лідія, 07.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Було все чудово.

Олена, 04.04.2024

Клініка супер, було все чудово у цій клініці.

Вікторія, 03.04.2024

В клініці все було добре, зверталася в клініку не перший раз. Останній раз був лікар діагностики дуже хороший спеціаліст, все зробив добре, попередній лікар не дуже сподобався

Ірина, 20.03.2024

Клініка сподобалася. У самій клініці було дуже зручно, комфортно та тихо, є вода, є зручні місця для очікування. Лікар який проводив діагностику  адекватний, кваліфікований спеціаліст. Мені все зробили досить швидко, якісно та професійно.

Ярослав, 15.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Михаило, 09.03.2024

Пройшло все добре, хороша клініка. Все супер було, дуже сподобалася клініка.

Анна, 06.03.2024

Усе сподобалось, особливо обслуговування.

Ганна, 04.03.2024

Сподобалася клініка. Все пройшло добре, нормально, комфортно, зручно було. У клініці ввічливий персонал, всі дуже привітні.

Анна, 14.02.2024

Клініка сподобалася, зручно все, персонал приємний, дякую.

Іван, 04.02.2024

Дуже привітний персонал на рецепції, і спеціаліст, що провела мені ЕКГ, також була дуже уважною та професійною. Усе пройшло швидко, зручно та вчасно. До того ж мені надали інформацію що до лікарів, які там працюють.

Катерина, 16.01.2024

Все сподобалося, сервісом задоволена, дякую!

Аліна, 07.12.2023

Загалом залишилась задоволеною, єдине, через неполадки в рентген апараті, виникла затримка.

Юлія, 06.12.2023

Сервіс дуже хороший. По лікарю жодних зауважень немає і дівчата на ресепшені теж хороші.

Анна, 13.11.2023

УЗІ відбулось добре. Обов'язково прийду ще раз.

Анна, 13.11.2023

Дуже гарно зустріли, провели діагностику, я задоволена. Дякую!

Антоніна, 08.11.2023

Медсестра, которая проводила диагностику все, сделала хорошо. Единственное что есть замечание к девочкам на ресепшене, что они должны быть более заинтересованы в пациенте, спокойней говорить, и все рассказать.

Володимир, 03.11.2023

Все сподобалося, сервіс на найвищому рівні, по часу все чітко, дякую.

Ольга, 01.11.2023

Гарне відношення, усе що потрібно пояснили.

Надія, 19.10.2023

Не зважаючи на те, що ми запізнились, прийняли привітно, провели до кабінету де якісно зробили УЗД. Залишились задоволеними.

Максим, 03.10.2023

Все пройшло швидко, якісно та комфортно. У клініці працюють професіонали. Рекомендую.

Ольга-Марія, 15.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал, є гардероб. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Лариса, 11.01.2023

В клініці дуже чисто, гарно, підійшли, розповіли куди пройти, скільки хвилин почекати і скільки займе процедура.

Світлана, 09.12.2021

Отличный сервис. Всем очень остался доволен.

Максим, 20.02.2021