Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр Медбуд

• Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-14:00

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карте

Соломенский , м.Крещатик, м.Лукьяновская, м.Золотые ворота

Все дуже сподобалося у клініці. Не було ніяких  черг у клініці, прийняли нас дуже гарно, навіть трохи раніше, тому нам все сподобалося.

Микита, 07.03.2024

Сподобалася клініка, все добре пройшло.

Тетяна, 07.03.2024

Наталя, 06.03.2024

Персонал клиники хороший, вежливый, контактный. Нам понравилось. Клиника хорошая, свежий ремонт, замечаний не было

Катерина, 06.03.2024

Персонал клініки були налаштовані добре, відповідали на всі питання, ніяких зауважень до персоналу не було. Діагностику зробили добре, все було дуже коректно, спілкувалися ввічливо

Ольга, 05.03.2024

Враження дуже гарні, дуже добре що ми звернулися саме в цю клініку, дуже гарне обслуговування

Мирослав, 05.03.2024

Все добре пройшло. У клініці чисто, красиво, комфортно. Пройшло все досить добре. Клініка хороша, одне було незручно, біля клініки немає нормального місця для паркування авто.

Олена, 01.03.2024

Гарна клініка та персонал, звертатимемося, маємо ще пройти обстеження і лікування, дякую.

Людмила, 01.03.2024

Дуже комфортна клініка, все акуратно, сервіс на найвищому рівні, діагностику зробили швидко, дякую.

Віра, 01.03.2024

Все сподобалось

Галина, 27.02.2024

Ксенія, 27.02.2024

Мені дуже сподобався персонал клініки, дуже уважний, все пояснили, дали рекомендації яку діагностику краще зробити в моєму випадку, все доступно, я все пояснила. В клініку зверталася не перший раз, клініка змінилася в кращий бік, всі уважні, прийом не очікувала, лікар запросив до себе на прийом навіть раніше.

Валентина, 26.02.2024

Все дуже добре пройшло. Клініка дуже сподобалася.

Тетяна, 26.02.2024

Ольга, 24.02.2024

Загалом прекрасна клініка, я зайшла з великим ентузіазмом, але хотілося б більш розширеної інформації по діагностиці, можливо це й не передбачається і не входить у ту суму, що була сплачена. Крім того, для мене було дивно, що місця, де повинна була сідати ц прилягти під час діагностики не були покриті одноразовим простирадлом? Ні, коли я запитала, мені дали маленьку пелюшку, але я не знала, під що її підкласти. Як на мій розсуд, це виглядає досить дивно, що за той кошт, що сплачується за діагностику, не можна надати належне одноразове покриття.

Тетяна, 22.02.2024

В клініці хороший спеціаліст діагностики лікар Коваль. На мій погляд, дуже хороший лікар, все зробив точно, нічого зайвого, всім поцікавився, на всі питання дав відповідь. Клініка хороша, простора. Персонал уважний.

Віра, 21.02.2024

Сподобалось відношення й те, що в клініці працюють гарні фахівці.

Оксана, 20.02.2024

Персонал привітний, на всі питання відповідають, допомагають

Михайло, 19.02.2024

Було комфортно

Наталія, 17.02.2024

Світлана, 16.02.2024

Світлана, 16.02.2024

Олена, 15.02.2024

Визитом осталась довольна, так как врач, что поводила диагностику, посоветовала к какому врачу нужно будет обратиться, для дальнейшего лечения, правда в начале сказала всё-таки за направлением обратиться к своему семейному врачу.

Ірина, 10.02.2024

Катерина, 10.02.2024

В цілому все більш - менш добре, але для такого рівня закладів, доречним було б направляти результати досліджень пацієнту в електронному вигляді, а не тільки на папірцях.

Стелля, 10.02.2024

ул. Михаила Драгоманова, 2Б. На карте