Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр "Биомед" (Троещина)

• Пн-Вс: 9:00-15:00

пр-т. Красной калины, 27/1. На карте

Деснянский , м.Почайна

В клініку звертаємося вже не перший рік, все добре завжди, нам подобається клініка

Маргарита, 15.07.2024

Не очікувала, одразу прийняли, провели УЗД, по висновку проконсультували.

Оксана, 12.07.2024

Вже не вперше була і цій клініці, й мені дуже подобається УЗД-фахівець Радіонова Олена Борисівна, вона дуже професійний спеціаліст, її діагностикою я залишаюсь завжди задоволеною.

Алла, 08.07.2024

В клініку зверталися на діагностику. Перший раз приводила дитину на УЗД, другий раз записувала себе на УЗД. Всі діагностики нам проводив один і той же лікар. Ми дуже задоволені роботою лікаря, дуже професійно. Надалі в клініку буду звертатися ще

Ірина, 25.06.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було добре.

Юрій, 18.06.2024

Сподобалось, що немає нав'язливого, зайвого - просто зробили потрібне мені ЕКГ й усе.

Івачевська, 17.06.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було добре. Проходила у цій клініці додаткові обстеження, сподобалося що результати прийшли дуже швидко, не довелося довго чекати. Лікарі у клініці дуже хороші спеціалісти. Дякую за чудовий сервіс.

Валентина, 14.06.2024

Проведенням діагностик задоволена, все пройшло добре, дякую.

Юлія, 10.06.2024

В клініці все сподобалося, задоволена, дякую.

Світлана, 31.05.2024

Дуже зручно, швидко, на висоті. Роботою лікаря УЗД задоволена

Юлія, 19.05.2024

Все було добре, я отримала всю інформацію, яка мене цікавила, гарне обслуговування. Зауважень до персоналу не було

Наталія, 14.05.2024

Усе сподобалось - комунікація з лікарем, що проводив мені УЗД, ціна й добре відношення персоналу.

Юлія, 08.05.2024

Клініка мені дуже сподобалася, все було добре, гарно, комфортно, ввічливо, якісно та швидко. Все повністю задовольнило.

Юрій, 04.05.2024

Все було швидко, прийом відбувся вчасно. Лікар діагностики все добре зробив, я задоволена візитом в клініку

Ярослава, 04.05.2024

Все добре, але висновок пишеться від руки, це не зручно.

Зінаїда, 30.04.2024

Добре пройшла діагностика, сама клініка дуже сподобалася.

Вадим, 19.04.2024

В клініку звертаюся вже не перший раз, я задоволена.Персонал ввічливий, діагностику провели добре, якістю послуг задоволена

Ірина, 17.04.2024

Всім задоволена - прийняли вчасно, лікарка що проводив УЗД, зі свого боку все розказала, пояснила. Жодних претензій та запитань не маю.

Наталія, 13.04.2024

Все пройшло супер та прекрасно. Сама клініка дуже гарна, чиста та комфортна. Все було чудово. Дуже приємно здивувала цінова категорія на послуги саме  у цій клініці.

Світлана, 02.04.2024

Клініка сподобалася. Все пройшло доволі швидко та якісно. Швидко видали всі необхідні результати. Тому мені все сподобалося у цій клініці.

Алла, 11.03.2024

В клініку зверталися на УЗД, приємні враження, зауважень не було, нам сподобалося

Людмила, 09.03.2024

Все було швидко, оперативно, зауважень не було

Оксана, 04.03.2024

До цієї клініки звертаюся не вперше і члени моєї родини також, все на належному рівні, персонал кваліфікований, задоволені, дякуємо!

Алла, 02.03.2024

Клініка дуже сподобалася. Пройшло все чудово. Дуже гарна,комфортна клініка.

Володимир, 27.02.2024

Не задоволена взагалі, оскільки вважаю. що для проведення таких діагностик, як , наприклад, УЗД, для кожного пацієнта має використовуватися окрема серветка та пелюшка, тоді як мені запропонувалу ту, на якій лежав до мене вже точно не один пацієнт.

Олена, 07.02.2024

Бульвар Кольцова, 14д. На карте