Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр "Биомед" (Троещина)

• Пн-Вс: 9:00-15:00

пр-т. Красной калины, 27/1. На карте

Деснянский , м.Почайна

Добре пройшла діагностика, сама клініка дуже сподобалася.

Вадим, 19.04.2024

В клініку звертаюся вже не перший раз, я задоволена.Персонал ввічливий, діагностику провели добре, якістю послуг задоволена

Ірина, 17.04.2024

Всім задоволена - прийняли вчасно, лікарка що проводив УЗД, зі свого боку все розказала, пояснила. Жодних претензій та запитань не маю.

Наталія, 13.04.2024

Все пройшло супер та прекрасно. Сама клініка дуже гарна, чиста та комфортна. Все було чудово. Дуже приємно здивувала цінова категорія на послуги саме  у цій клініці.

Світлана, 02.04.2024

Клініка сподобалася. Все пройшло доволі швидко та якісно. Швидко видали всі необхідні результати. Тому мені все сподобалося у цій клініці.

Алла, 11.03.2024

В клініку зверталися на УЗД, приємні враження, зауважень не було, нам сподобалося

Людмила, 09.03.2024

Все було швидко, оперативно, зауважень не було

Оксана, 04.03.2024

До цієї клініки звертаюся не вперше і члени моєї родини також, все на належному рівні, персонал кваліфікований, задоволені, дякуємо!

Алла, 02.03.2024

Клініка дуже сподобалася. Пройшло все чудово. Дуже гарна,комфортна клініка.

Володимир, 27.02.2024

Не задоволена взагалі, оскільки вважаю. що для проведення таких діагностик, як , наприклад, УЗД, для кожного пацієнта має використовуватися окрема серветка та пелюшка, тоді як мені запропонувалу ту, на якій лежав до мене вже точно не один пацієнт.

Олена, 07.02.2024

Сподобалося у клініці. Уже не вперше звертаюся у цю клініку. Загалом  непогана клініка.

Наталія, 03.02.2024

Я вперше була у цій клініці, мені дуже сподобалось. Як для першого разу все задовольнило.

Юлія, 03.02.2024

Не вперше уже в цій клініці, відношення хороше до пацієнтів. Все добре пройшло.

Варвара, 30.01.2024

Задоволена візитом і задоволена спеціалістом УЗІ. Цей спеціаліст мені все гарно пояснила, подивилася мені це дуже сподобалося. Довела до моєї свідомості усе так  по-простому, простими словами.

Ірина, 16.01.2024

Не сподобалося у клініці. Було незручно, мало місця, з вікна дув вітер, канапа знаходилася під вікном. Опис взагалі не сподобався, нічого абсолютно особливого в описі не було.

Світлана, 06.01.2024

Лікар хороший. У клініці всі  приємні, люб'язні, добрі. Все дуже сподобалось.

Валентина, 23.12.2023

Лікар УЗД дав відповіді на запитання, візитом залишився повністю задоволеним.

Анатолій, 16.12.2023

Все сподобалося, клініка комфортна, сервісом та діагностикою задоволена.

Світлана, 07.12.2023

Ввічливий персонал, все було добре, мені сподобалось

Олег, 09.11.2023

Все пройшло добре - за часом, швидко та якісно.

Юлія, 13.10.2023

Визитом осталась довольна, и в дальнейшем буду обращаться ещё.

Тетяна, 27.09.2023

Діагностику зробили саме так, як я й хотіла.

Надія, 23.09.2023

Дуже приємний персонал, привітно і з усмішкою мене зустріли, є де роздягнутися. Провели УЗД молочних залоз ефективно, лікарка приємна людина, не критикувала, не страхала, приємно повідомила про результати. Мені все дуже сподобалось

Ганна, 08.12.2021

Є зауваження з приводу роботи клініки, що у них немає термінала. І досить дивний адміністратор. Вони мені видали платіжне в якому були вказані реквізити. Я їм запропонувала оплатити через монобанк і скинути квитанцію. Ця прям була проблема. Запропонували перекинути через приват. Я прийшла без готівки. Поки робили платіж, він завис, це було реально таким нюансом.  До лікаря претензій нема.

Марина, 13.10.2021

Лікар УЗІ-спеціаліст який проводив мені органів черевної порожнини був до мене дуже уважний. Запитував, давав коментарі стосовно того що відбувалося, все відбулось дуже швидко та завчасно, все виховано, тактовно. Ніяких зауважень до клініки немає та до лікаря.

Олександра, 19.09.2021

бул. Леси Украинки, 23 А. На карте