Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «ОН Клиник Харьков» на Дворце Спорта

• Вс: 9:00-14:00

пр-т Героев Харькова 257. На карте

Салтовский

Усе сподобалось, й відношення до людей - пацієнтів, й сама клініка хороша.

Юлія, 12.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Дуже гарне обслуговування у цій клініці.

Дмитро, 11.03.2024

Прекрасный, отзывчивый персонал, все было очень хорошо, самые положительные отзывы о клинике

Сергій, 05.03.2024

Все було добре, персонал привітний, лікар чемний, зауважень не було

Юрій, 05.03.2024

Дуже сподобалася клініка і спеціалісти у ній. Мені дуже допомогли, все якісно зробили. Все дуже добре пройшло.Дякую.

Олег, 28.02.2024

Хорошая клиника, чистая, замечаний к персоналу не было

Євген, 26.02.2024

В лікарні чисто прибрано, ввічливі дівчата, усе за часом, приїхала десь за пів години, але мені показали - зручне місце, де можна зачекати свого часу, рівно у призначений час, мене запросили до кабінету. Дуже зручно, що є можливість отримати висновок на електронну пошту, бо я не місцева й приїжджати вдруге, було досить проблематично.

Олена, 20.02.2024

Все було добре. У клініці дуже все гарно та чисто. Клініка дуже сподобалася, при потребі ще буду звертатися у цю клініку.

Оксана, 16.02.2024

Очень хорошая клиника, мне понравилась. В клинику обращалась уже два раза. Клиника очень чистенькая, аккуратненькая, персонал очень вежливый, очень хорошо встречали. Диагностики провели хорошо, остались только очень хорошие впечатления

Любов, 15.02.2024

Вже не в перший раз користуюсь послугами клініки, ніколи не доводиться чекати, приймають за часом, працівники ввічливі та професійні.

Тетяна, 03.02.2024

Не подобається що у холі клініки очікують всі разом пацієнти - хворі та здорові. А так все добре  пройшло. Клініка нормальна.

Дарья, 13.01.2024

Сподобалась клініка. Краще було, ніж в інших клініках.

Виктор, 11.01.2024

Все чітко, все добре, дуже сподобалось, надалі буду звертатися тільки в цю клініку

В"ячеслав, 12.12.2023

Сподобалось у клініці в першу чергу, через те що ти приходиш у свій час і тобі не потрібно чекати. Все відбувається заплановано і пунктуально.

Владислав, 11.12.2023

В клініці мене все задовольнило, сервіс гарний, дякую.

Валентина, 08.12.2023

Клініка сподобалась. Все пройшло добре. Дякую.

Любовь, 05.12.2023

Усе сподобалось — дівчата молодці, лікар уважний усе розповів, показав.

Світлана, 03.12.2023

Діагностика відбулася, сервісом в клініці дуже задоволені! Дякую!

Анастасія, 02.12.2023

Прийшла на свій час, прийняли вчасно. В клініці чисто, комфортно, пройшло все добре.

Людмила, 25.11.2023

В клініці все сподобалося, все комфортно, приємний персонал

Дмитро, 10.11.2023

В клініці все сподобалося, все комфортно, приємний персонал

Наталья, 10.11.2023

Очень хорошая клиника. Мне все понравилось

Дмитро, 02.10.2023

Уже не впервые в этой клинике, и как всегда вежливое и профессиональное отношение, ни когда нет очередей, всегда работают пунктуально.

Лидия, 23.09.2023

Отношение врача к пациенту хорошее, никаких замечаний клинике не было

Сніжана, 22.09.2023

Все пройшло добре, мені дуже сподобалась якість обслуговування.

Ірина, 19.08.2023