Отзывы о диагностическом центре «ОН Клиник Днепр», медицинский центр

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 9:00-17:00

пр. Дмитрия Яворницкого, 107 А. На карте

Центральный , м.Вокзальная

Мені все сподобалося, задоволена результатом візиту, дякую.

Ірина, 12.04.2024

В клинике маммолог-онколог - очень хороший доктор, очень внимательная, вежливая, очень хорошее отношение к пациентам. Также в клинике очень хороший УЗИ специалист

Людмила, 11.04.2024

Дуже привітний персонал на рецепції, дуже уважний лікар у флюорографічному кабінеті. Все відбулось швидко й зручно.

Ольга, 10.04.2024

Усе пройшло добре - зустріли, провели, усе відбулось швиденько. Усім моя подяка.

Юлія, 08.04.2024

За всіма показниками клініку можу оцінити на п'ять, все швидко, зручно, якісно, дякую.

Вікторія, 06.04.2024

Клініка сподобалася, все було дуже добре та комфортно.

Ірина, 03.04.2024

Клиника находится в хорошем районе, удобное расположение, к ней легко подъехать. Клиника чистая, светлая, хорошие специалисты, администраторы клиники очень приятные, общительные, хорошо все объяснили. Диагностику провели хорошо и быстро

Марія, 02.04.2024

Діагностику провели добре, візит сподобався

Михайло, 27.03.2024

В клинике был первый раз, все было хорошо, диагностику провели без замечаний

Сергій, 26.03.2024

Задоволений візитом до клініки, звертатимуся, в разі чого.

Олександр, 26.03.2024

Сподобалася клініка. Відбулося все вчасно. Було у клініці зручно, комфортно та приємно перебувати.

Геннадій, 23.03.2024

Дуже гарні враження, дуже сподобався візит

Ірина, 20.03.2024

Гарна клініка, діагностику провели якісно, буде необхідність - звертатимуся сюди і надалі.

Ілона, 20.03.2024

Мені дуже сподобалася клініка. Все було просто чудово.

Валерій, 19.03.2024

Сподобалася клініка. Все досить добре пройшло. У клініці дуже чуйні, професійні лікарі.

Денис, 19.03.2024

Сподобалася клініка. Пройшло все чудово, все добре було. Нормальна, комфортна, зручна клініка.

Олександр, 15.03.2024

Клініка дуже сподобалася, хороша клініка.

Клавдія, 10.03.2024

Хороші враження, чекати довго не довелося, атмосфера приємна, адміністратори все швидко пояснили, зауважень не було

Богдан, 09.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Себіне, 07.03.2024

Дуже сподобалася клініка. У самій клініці чисто, зручно, комфортно.Дуже привітні, ввічливі, уважні дівчата на рецепції.Все доволі нормально пройшло. При потребі будемо ще звертатися у цю клініку.

Євген, 06.03.2024

Сподобалася клініка. Сервіс просто суперовий у клініці, немає взагалі ніяких запитань. Пройшло все доволі швидко та було все дуже зручно.

Юлія, 06.03.2024

У клініці дуже привітний персонал. Сама клініка дуже хороша. Все чудово пройшло, було все прекрасно. Результати обслідування дали зразу, тому я дуже задоволена клінікою. Чудова клініка.

Наталія, 22.02.2024

Визит прошёл нормально, классно, хорошо, качественно. Остался доволен.

Ельдар, 22.02.2024

Сподобалось усе - й підхід й спілкування! Молодці дівчата, що там працюють.

Володимир, 22.02.2024

Клініка мені дуже сподобалася, все було добре. Персонал клініки гарно зустрів, дуже ввічливі, швидко оформили, працюють добре, прийняли вчасно. Клініка чиста, комфортна, ніяких зауважень

Геннадій, 21.02.2024