Отзывы о диагностическом центре «ОН Клиник Днепр», медицинский центр

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 9:00-17:00

пр. Дмитрия Яворницкого, 107 А. На карте

Центральный , м.Вокзальная

Дуже хороша клініка, персонал лагідний та доброзичливий, лікар діагностики дуже хороший спеціаліст, ми задоволені візитом, плануємо звертатися ще

Ярослав, 25.06.2024

Сподобалось обслуговування, звертатимусь ще.

Марина, 22.06.2024

Дуже гарно все було у клініці. Атмосфера перебування дуже приємна, дуже сподобалося відношення медпрацівників до пацієнтів. Загалом все гаразд було у цій клініці.

Олена, 19.06.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці. Все добре було,  все пройшло просто чудово.

Олег, 12.06.2024

Клініка сподобалася. Все пройшло добре. Дякую.

Ольга, 01.06.2024

Мені дуже сподобалось відношення до пацієнта - і в реєстратурі дівчатка уважні, а на другому поверсі, взагалі усі чудові, бо мені стало зле, допомогли й присісти й запропонували водички, тому було дуже приємно. Сам лікар, що проводив мені ЕЕГ, був уважним, весь час спостерігав за мною, щоб мені не стало гірше. Тому й надалі буду звертатись в цю клініку ще.

Наталія, 31.05.2024

Дуже сподобалася клініка. Чудовий персонал у клініці, прекрасні лікарі.

Ірина, 31.05.2024

Гарне обслуговування у цій клініці. Все було гарно, зручно та комфортно. Все дуже сподобалося.

Світлана, 30.05.2024

Все добре, гарно зробили діагностику, мене все влаштувало, дякую.

Ольга, 30.05.2024

Клініка дуже сподобалася, все було чудово.Дякую.

Віталій, 23.05.2024

В клініці все було гарно, комфортно, я дуже задоволена. Діагностику провели добре, висновок отримала. Якщо буде необхідно, буду звертатися в клініку ще. Клініка мені дуже сподобалася

Галина, 16.05.2024

Обслуговуванням задоволений, клініка комфортна, дякую.

Генадій, 13.05.2024

Гарне відношення було зі сторони персоналу до пацієнтів, сподобалося перебувати у цій клініці. Сервіс у клініці просто чудовий. Дякуємо.

Володимир, 06.05.2024

Ця клініка мені дуже сподобалася. Цілком було зручно та комфортно у цій клініці.

Максим, 01.05.2024

Хороша, нормальна, сучасна клініка. Комфорт у клініці дуже хороший, все було культурно та чисто. Є все необхідне сучасне обладнання.

Андрій, 29.04.2024

Лікар чудовий, все, що було потрібно, перевірила як треба, все було добре, ми задоволені

Катерина, 29.04.2024

Клініка сподобалася, всі були ввічливі, лікар діагностики був дуже уважний, візит сподобався

Алла, 27.04.2024

Все сподобалося, адекватне ставлення, гарний персонал, швидка діагностика і швидкий результат, візитом в клініку задоволені

Анна, 23.04.2024

Клініка хороша, діагностику провели добре, до рентгену питань немає. В клініку зверталися до терапевта, дуже незадоволені. Лікар розповіла про все і всіх, не всі висновки подивилася, діагноз не поставила, призначила народні засоби, крім капель в ніс, нічого не призначила. По рентгену видно було що запалення. Ми незадоволені роботою лікаря

Александр, 20.04.2024

Мені все сподобалося, задоволена результатом візиту, дякую.

Ірина, 12.04.2024

В клинике маммолог-онколог - очень хороший доктор, очень внимательная, вежливая, очень хорошее отношение к пациентам. Также в клинике очень хороший УЗИ специалист

Людмила, 11.04.2024

Дуже привітний персонал на рецепції, дуже уважний лікар у флюорографічному кабінеті. Все відбулось швидко й зручно.

Ольга, 10.04.2024

Усе пройшло добре - зустріли, провели, усе відбулось швиденько. Усім моя подяка.

Юлія, 08.04.2024

За всіма показниками клініку можу оцінити на п'ять, все швидко, зручно, якісно, дякую.

Вікторія, 06.04.2024

Клініка сподобалася, все було дуже добре та комфортно.

Ірина, 03.04.2024