Відгуки про діагностичний центр «ОН Клінік Дніпро», медичний центр

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 9:00-17:00

просп. Дмитра Яворницького, 107 А. На карті

Центральний , м.Вокзальна

В клініці дуже професійні і якісні лікарі, які допомогли мені розібратися з моєю проблемою, дуже дякую лікарям за допомогу

Іван, 27.09.2024

Візитом до клініки задоволена, в приміщенні дуже чисто, персонал привітний, все доступно пояснюють, швидко працюють, після діагностики я одразу отримала результат.

Анастасія, 21.09.2024

Хороша клініка, все було добре. Візит досить нормально пройшов.

Юлія, 21.09.2024

До обслуговування питань не маю, але персоналу потрібно вчитися спілкуватися українською мовою.

Ростислав, 17.09.2024

Діагностика пройшла доволі оперативно та якісно. Дівчата на рецепції молодці, дуже уважні. Все допомогли зробити, дуже гарно прийняли. Загалом візит був добрий в цю клініку, мені все дуже сподобалося.Дякую.

Діана, 12.09.2024

Залишився задоволений даною клінікою. Тут мені дуже допомогли,  зі встановленням правильного діагнозу. Вдячний цій клініці за чудовий візит та за прекрасно виконано свою роботу.

Микола, 10.09.2024

Клініка дуже сподобалася, візит пройшов доволі добре. Все відбулося чітко у зазначений час візиту, діагностику зробили досить оперативно та якісно.

Антон, 09.09.2024

Все пройшло нормально, я задоволена, дякую.

Юлія, 09.09.2024

Клініка нам дуже сподобалася своїм комфортом та зручністю. Все пройшло доволі оперативно та якісно. Все дійсно було чудово у цій клініці.

Яна, 05.09.2024

Мені все сподобалося, обслуговування гарне, звертатимуся, в разі потреби, дякую.

Ольга, 05.09.2024

Однозначно рекомендую. Уважні, професійні лікарі та персонал.

Путілін Сергій, 31.08.2024

Все супер, задоволена обслуговуванням, дякую!

Ілона, 26.08.2024

Сподобалась швидкість та зручне оформлення.

Денис, 21.08.2024

ЕЕГ зробили оперативно, ніяких черг, гарна якість.

Владислав, 17.08.2024

Сподобалось спілкування та методи обстеження.

Олексій, 17.08.2024

Дуже ввічливі дівчата на рецепції, лікар який проводив діагностику дуже гарний спеціаліст. Не вперше вже проходила обслідування саме в цій клініці, мені тут дуже подобається. Вирішила ще раз повернутися саме в цю клініку, тут дуже добре все завжди проходить.

Тереза, 16.08.2024

Клініка сподобалася, максимально все було комфортно у цій клініці, обслуговування просто було чудове.

Євгеній, 13.08.2024

Клініка дуже сподобалася.Саме обслуговування у клініці чудове, все дійсно було гарно.

Дмитро, 05.08.2024

Персонал приветливый, медсестры и доктор диагностики квалифицированные, диагностика прошла хорошо, никаких вопросов и замечаний

Наталя, 02.08.2024

Хороша, сучасна клініка. Дуже все сподобалося у цій клініці.

Данило, 29.07.2024

Визит в клинику понравился, диагностику провели хорошо, мне понравилось, персонал приветливый

Діана, 11.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Надзвичайно граний сервіс у цій клініці.

Анастасія, 08.07.2024

Сподобалось ставлення до людей та обстеження було високопрофесійне.

Муркович, 02.07.2024

Дуже хороша клініка, персонал лагідний та доброзичливий, лікар діагностики дуже хороший спеціаліст, ми задоволені візитом, плануємо звертатися ще

Ярослав, 25.06.2024

Сподобалось обслуговування, звертатимусь ще.

Марина, 22.06.2024