«Клініка Довголіття»

Багатопрофільна «Клініка Довголіття» надає якісні діагностичні послуги за різними напрямками. У клініці працюють кваліфіковані лікарі, фахівці вищої категорії ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Херсонська, 10а. На карті

Центральний , м.Вокзальна

«Клініка Довголіття» – універсальна сімейна клініка, в якій проводять діагностику захворювань всіх систем і органів.

У клініці проводиться цифровий рентген, УЗД-діагностика якісним і сучасним обладнанням:

• цифровий рентген (SHIMADZU)
  • ЕКГ
  • УЗД апарат

В клініку звертався на діагностику, робили УЗД. Лікар - приємна людина, вислухала проблему, підказала що потрібно робити, мене все влаштувало

Владислав, 10.04.2024

Сподобалась швидкість обслуговування та комфорт.

Володимир, 04.01.2024

Найвища оцінка, все зробили дуже вдало, я задоволений! Дякую!

Олексій, 15.12.2023

Я з іншого міста, хотіла потрапити до лікаря після обстеження, але мені сказали це не можливо тільки через два дні. Плюс  інформації не дали ніякої. Я зломала палець, він за два дні вже може зростися  -  це дуже  не зручно. Ще просто дали диск, розшифровки ніякої не було. Я не змогла це ні скинути іншому лікарю, ні нічого з цим зробити. Одним словом це все якось не дуже.

Ксенія, 12.12.2023
Ответ клиники
Доброго дня! Записувалась пацієнтка на діагностику до нас у клініку. Рентген було виконано, опис рентгену був відправлений на наступний день на електронну адресу яку залишив пацієнт. Місць до лікаря травматолога нажаль в ці часи не було, та до кінця тижня був повний запис, але опис пацієнт отримав на наступний день, все що могли зробити зробили! Дякуємо за відгук
19.12.2023

В клинике персонал очень внимательный, вникают в проблемы, достаточно вежливый персонал, никаких претензий не было. Ми приехали на время, прием не ждали, результат диагностики выдали через 20 минут, все было комфортно, очень профессионально

Катерина, 06.12.2023

ул. Староказацкая, 25. На карті