Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

Отзывы о клинике Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

add_box Акушерство Аллергология Андрология Анестезиология Гастроэнтерология Гинекология ... еще
Аптека в клинике Оплата карточкой Wi-Fi зона
Медицинский центр «Smart Medical Center» предоставляет широкий спектр услуг по разным направлениям медицины. Вам смогут провести диагностические исследования на новейшей аппаратуре зарубежного производства, а консультировать будут опытные специалисты
access_time_filled пн - вс : 7:30 - 21:00
ул. Джона Маккейна, 7-Бна карте
Печерский м.Печерская м.Лыбедская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
89 отзывов
Валерія 01 Май 2024
Мені сподобалось місце розташування клініки, й загалом хороша клініка, гарне обслуговування. Лікарка трихолог Гедзь, уважна та прекрасний фахівець. Не маю до чого причепитись, усім задоволена.
Лариса 27 Апрель 2024
Клініка комфортна, дякую.
Ольга 26 Апрель 2024
Все було чисто, швидко, професійно.    Консультація  лікаря, Ачкан Олени Миколаївни, сподобалася
Ірина 21 Апрель 2024
Усім задоволені - сподобались дівчата на рецепції, гастроентеролог Степутєнкова, оперативність, сервіс, усе сподобалось, залишились задоволені візитом.
Маргарита 20 Апрель 2024
Дуже сподобалася клініка, дуже гарний сервіс у цій клініці. Візит пройшов чудово.
Тетяна 20 Апрель 2024
Все було добре, клініка дуже сподобалася, гарний прийом і обслуговування, я не чекала, все сподобалося
Ольга 19 Апрель 2024
Дуже комфортна клініка, все мені у ній дуже сподобалося. Пройшло все швидко, всі чемні та ввічливі, як медперсонал, так і лікарі.
Олексій 17 Апрель 2024
Дуже задоволені візитом, сподобалася консультація, дякуємо.
Людмила 16 Апрель 2024
Візит пройшов чудово, залишилась усім задоволеною - клініка гарна, чиста, дуже привітний й добрий персонал. За потреби, звертатимусь ще.
Нікіта 16 Апрель 2024
Нас усе повністю влаштувало, й у майбутньому будемо звертатись ще
5 6 7 8 9 chevron_right
Филиалы сети