Сторінка 3: Підбір контактних лінз в Харкові

2.5

Другие офтальмологічні клиники в Харкові

Клініка
    Алергологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Рентгенологія, Репродуктологія, Стоматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія ще

Регіональний центр клінічної медицини надає широкий спектр медичних послуг. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, які застосовують сучасні методики лікування. Також, в клініці проводять діагностичні дослі ще

пл. Конституції, 21. На карті

Шевченківський

Лікувальний діагностичний центр
    Кардіологія, Масаж, Неврологія, Офтальмологія, Психологія, Реабілітологія, Терапія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Ендокринологія ще

вул. Москалівська, 76. На карті

Основ’янський , м.Тракторний завод

Лікувальний діагностичний центр
    Денний стаціонар, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Офтальмологія, Реабілітологія, Стаціонар, Терапія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Ендокринологія ще
    • Пн-Сб: 8:00-17:00

с. Бірки, вул. Шкільна 22, Зміївський район, Харківська область. На карті

Харківська область

Акушерство, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гепатологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Мануальна терапія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Пластична хірургія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Репродуктологія, Сексологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія ще

В Аремите оказывают консультационные, диагностические и лечебные услуги в хирургии и лазерной терапии. Центр оснащен медицинскими аппаратами от лидеров мирового рынка медицинского оборудования – немецких, итальянских и японских производителей. Тут работают врачи гинекологи, терапевты, дерматовенерологи, пульмонологи, кардиологи, ЛОРы, невропатологи, офтальмологи, стоматологи, хирурги, массажисты. Клиника ведет прием пациентов с 18 лет. ще

• Пн-Сб: 9:00-18:00
    • Нд: 9:00-15:00

ул. Полтавский Шлях, 115. На карті

Холодногірський

Алергологія, Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психотерапія, Реабілітологія, Рентгенологія, Стоматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

вул. Полтавський шлях, 152. На карті

Холодногірський , м.Холодна гора