Житомир
Центр стоматології

Центр стоматології

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
«Центр стоматології» - це якісне, безболісне, зручне, безпечне і приємне лікування, новітні технології, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Даний медичний центр надає такі послуги, як усунення зубного нальоту, відбілювання зубів, естетичні реставрації, виправлення прикусу та ін. «Центр стоматології» дарує всім красиві посмішки!
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 15:00
вул. М.Грушевського, 31на карті
Богунський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Перемоги, 73на карті
Богунський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

«Центр стоматології» пропонує всі види стоматологічної допомоги, починаючи від відбілювання зубів і закінчуючи виправленням прикусу. Лікарі клініки застосовують в роботі інноваційне обладнання та якісні матеріали, завдяки чому кожен пацієнт завжди залишається задоволений результатами лікування. Крім того, фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, а також керуються в роботі принципом індивідуального підходу до кожного пацієнта.

Завдяки висококваліфікованим співробітникам, високій якості сервісу і прекрасній атмосфері, «Центр стоматології» входить в число кращих стоматологічних клінік Житомира.

Послуги, що надаються в «Центрі стоматології»:

• профілактичний огляд;
  • консультації та поради висококваліфікованих стоматологів;
  • професійна гігієна, усунення зубного нальоту, каменя;
  • відбілювання зубів;
  • лікування карієсу і його ускладнень;
  • відновлення зруйнованої коронки зуба;
  • естетична реставрація зуба;
  • протезування (металеве, металокерамічне, Металопластмасова);
  • виправлення прикусу за допомогою брекет-систем.

Проблеми, вирішенням яких займаються лікарі «Центру стоматології»:

• беззуба щелепа;
  • періодонтит, пульпіт, пародонтоз, пародонтит;
  • відсутність одного або більшої кількості зубів (проводиться відновлення функціональності порожнини рота);
  • проблеми, пов'язані з скронево-нижньощелепного суглобом і ін.

Устаткування «Центру стоматології»:

• візіограф;
  • стоматологічний мікроскоп;
  • рентген-апарат;
  • апарат для лікування, а також пломбування каналів;
  • апарат для анестезії;
  • автоклав (використовується для стерилізації інструментів);
  • крафт пакети для стерилізації медичних виробів.
Анонім 02 Жовтень 2021
В клініці дуже чуйно до нас віднеслись! Мій чоловік інвалід - візочник, і ми були задоволені, що вхід до клініки був без сходів. Лікар з медсестрою, дізнавшись що потрібно видаляти зуб, спустилися до нас з другого поверху. Ми з чоловіком залишились дуже задоволені.
Людмила 17 Березень 2020
Лікар Хірург професіонал своєї справи, приділила достатньо уваги, все якісно зробила та була до мене ввічливою. Мені сподобалось
Катерина 18 Грудень 2019
Все чисто, красиво, удобно, быстро.
Светлана 28 Січень 2019
Всё прошло быстро, профессионально. Предложили даже чистку, всё шикарно, четко, безболезненно. После приема остались приятные ощущения от самого врача и по работе всё прошло четко.
Ілона 11 Липень 2018
Все було добре.