Житомир

Відгуки про клініку Центр стоматології на вул. Грушевського

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 15:00
вул. М.Грушевського, 31на карті
Богунський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Житомирі:
Євромед Плюс
add_box Неврологія Ортопедія УЗ-діагностика Урологія Реабілітологія Вертебрологія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Юрка Тютюнника, 23
"Мати та дитина"
add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Бердичівська, 43
Богунський
Медичний центр «Оксфорд Медікал»
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Леха Качинського, 4
Медичний центр «Відновлення»
add_box Дерматологія Косметологія Неврологія Ортопедія Пластична хірургія Ревматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Любарська, 4
ОКОМЕД
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул.Євгена Рихлика, 4 , кв 5 , ЖК Вернісаж, зелена секція
Лелека
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Дерматологія Дієтологія Репродуктологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пл. Путятинська, 2
Центр відновлення зору
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Житомир, вул. Вітрука 6-Б
Медичний центр зору та оптики BABY LUCK
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 16:00
проспект Миру 1а
Вірамед
add_box Андрологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вітрука, 32
Стоматологічна клініка «ORTOVIN»
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
вул. Замостянська 18-В
Замостянський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
14 відгуків
Анонім 02 Жовтень 2021
В клініці дуже чуйно до нас віднеслись! Мій чоловік інвалід - візочник, і ми були задоволені, що вхід до клініки був без сходів. Лікар з медсестрою, дізнавшись що потрібно видаляти зуб, спустилися до нас з другого поверху. Ми з чоловіком залишились дуже задоволені.
Людмила 17 Березень 2020
Лікар Хірург професіонал своєї справи, приділила достатньо уваги, все якісно зробила та була до мене ввічливою. Мені сподобалось
Катерина 18 Грудень 2019
Все чисто, красиво, удобно, быстро.
Светлана 28 Січень 2019
Всё прошло быстро, профессионально. Предложили даже чистку, всё шикарно, четко, безболезненно. После приема остались приятные ощущения от самого врача и по работе всё прошло четко.
Ілона 11 Липень 2018
Все було добре.
Сергей 21 Квітень 2018
Очень хорошо меня приняли, все оперативно.
назар 14 Березень 2018
Все добре.
Каролина 22 Лютий 2018
Все хорошо.
Юлия 02 Грудень 2017
В клинике все хорошо. Запомнилось только положительное. Все было в порядке.
Виктория 10 Серпень 2017
Довелося трохи почекати.