Вишневе
ПУЛЬС (PULSE), медична мережа м. Вишневе

ПУЛЬС (PULSE), медична мережа м. Вишневе

Клініка
add_box Педіатрія Терапія Вакцинація ... ще
PULSE у м. Вишневе – це одна з філій офіційної мережі центрів медичної допомоги формату «поруч із будинком». Більше не потрібно їхати в інший район міста для проходження огляду лікаря або щоб здати аналізи. Клініка працює у напрямках терапія, педіатрія, вакцинація.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Освіти, 19на карті
Без района

У клініці PULSE працюють лікарі первинної ланки надання медичної допомоги:

• сімейний лікар,
  • терапевт,
  • педіатр.

Досвідчені фахівці клініки знають, як розпізнати важку чи рідкісну хворобу та як далі лікувати пацієнта: вони проконсультують, продіагностують та призначать якісне лікування з ефективним результатом.

Клініка співпрацює з українською лабораторією «ДІЛА», де лікарі-лаборанти перевіряють аналізи на найсучаснішому обладнанні. Пацієнту не треба далеко йти — він здає аналізи, а клініка надсилає їх на перевірку до лабораторії «ДІЛА».

Точні результати приходять того ж дня і лікар має можливість поставити найбільш правильний діагноз.

В закладі PULSE немає стаціонарного відділення, тут не провадять госпіталізацію. Якщо у пацієнта виявлені хвороби, які повинні обслуговуватися вторинною та третинною ланкою медицини, такі як гостра хірургічна патологія, серцево-судинна патологія або інфекційний гепатит С, лікар направить пацієнта до вузькопрофільних фахівців.

Чи це буде державна чи приватна клініка, пацієнт визначає самостійно.

Тарас 15 Квітень 2024
Клініка сподобалася,  залишилися тільки позитивні емоції після відвідування цієї клініки.
Олександр 03 Лютий 2024
Сподобалось відношення до пацієнта.
Олександр 20 Січень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Микита 06 Січень 2024
Все добре було. Мені все сподобалося.
Галина 16 Грудень 2023
Мельник Володимир Олександрович - дуже сподобався лікар. Проконсультував, все зробив, послухав. Переглянув аналізи, все поробив. Дуже сподобалось мені ставлення лікаря.
Філії мережі
Все клініки