Вінниця
Медікор 2

Медікор 2

add_box Нетрадиційна медицина ... ще
У центрі альтернативної медицини «Медікор 2» надають послуги з різноманітних методик нетрадиційної медицини: аурикулотерапії, біорезонансної терапії, гірудотерапії, фізіотерапії, рефлексотерапії, Інформотерапії дієтотерапії, мануальної терапії. У «Медікор 2» приймають лікарі вищої категорії, які мають достатній обсяг знань для лікування захворювань за допомогою різних методик альтернативної медицини
access_time_filled вт - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 13:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Стуса, 16, офіс 3на карті
Центральний

«Медікор 2» приймає пацієнтів вже більше 15 років, даний медичний заклад вперше відкрило свої двері в 1999 році. У клініці «Медікор 2» лікарі застосовують інтегративний підхід, поєднуючи методики традиційної, класичної медицини з альтернативними способами лікування різних недуг.

У клініці «Медікор 2» використовують нетрадиційні методики лікування в якості альтернативи традиційному медикаментозному лікуванню. Це обумовлено тим, що деякі пацієнти не переносять певні лікарські препарати (наприклад, у вигляді алергії на ліки).

Основні діагностичні методики, використовувані в «Медікор 2»:

• електропунктурна діагностика;
  • вегето-резонансний тест.

Дані види діагностики організму дають можливість лікарям цілісно оцінити стан організму пацієнта, розпізнати доклінічні стадії хвороби.

В сімейної клініці «Медікор 2» використовують такі методики лікування:

• аурикулотерапія – методика по введенню голок в біологічно активні точки, розташовані в вушних раковинах;
  • біорезонансна терапія;
  • дієтологія;
  • БАДи – являють собою біологічно активні харчові добавки. Вони представлені у вигляді пробіотиків, парафармацевтиків, нутрицевтиків;
  • інформотерапія – методика впливу електромагнітних коливань на енергетичні меридіани людини;
  • мануальна терапія;
  • рефлексотерапія;
  • фізіотерапія;
  • резонансна гомеопатія – методика аутонозодів, що застосовується для лікування міжхребцевих гриж, псоріазу, сечокам'яної хвороби, остеохондрозу.

Всі методики дозволені до використання в лікувальних цілях Міністерством охорони здоров'я України, вони успішно застосовуються не тільки в Україні, а й у усьому світі.

Прийом ведуть в клініці «Медікор 2» широкопрофільні лікарі, які спеціалізуються як на традиційному, так і на нетрадиційному лікуванні хвороб.

Евгений 19 Січень 2018
Все было хорошо и вовремя.
Ніна 19 Грудень 2017
Все отлично, вовремя, по времени. Пришла, все сделала, ушла.
Игорь 19 Вересень 2017
Все четко. Все сразу. Без очереди. Пришел вовремя и вовремя меня приняли.
Михайло 01 Вересень 2017
Все культурно, у мене позитивні враження.
Вадим 03 Листопад 2016
Все отлично, не ожидал.