Клініка естетичної медицини Доктора Ліліани

Клініка
Дерматологія, Косметологія

У клініці доктора Ліліани проводять елос-терапію, масаж в 4 руки, процедури по боротьбі з віковими змінами, процедури по догляду за тілом, обличчям, волоссям, процедури sos-краси, введення ін'єкцій краси, лікування гіпергідрозу. *В ПРАЙСІ ВАРТІСТЬ НА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПОЗИЦІЇ ТА ПРОЦЕДУРИ ВИВОДИТЬСЯ ВІД МІНІМАЛЬНОЇ. ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Академічна, 22. На карті

Приморський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Веде прийом в клініці лікар вищої категорії, Ліліана Піньковський.

Процедури, які проводяться в клініці естетичної медицини доктора Ліліани:

• мезотерапія – використовуючи цей простий і в той же час ефективний метод в поверхневий, середній і глибокий шари шкіри вводяться речовини, що володіють біологічною активністю. Дана процедура виконується для додання шкірі пружності, тонусу, зволоження;
  • ексофілація – спеціальна методика пілінгу, що використовується з метою видалення, відлущування верхнього шару шкіри, яка ороговіла. За допомогою цієї процедури відбувається поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, оскільки під час ексофілаціі відмерлі клітини видаляються;
  • контурна пластика – методика по введенню імплантатів (філерів), що збільшують обсяг на невеликих ділянках шкіри. Цю методику також називають по-іншому – контурне моделювання. Сьогодні контурна пластика представлена ​​в косметології як найбільш прийнятна альтернатива хірургічному втручанню пластичних хірургів, оскільки вона дає помітний омолоджуючий ефект на шкіру без проведення хірургічних маніпуляцій;
  • ін'єкції краси – процедура щодо введення ботокса або диспорта. Являє собою безпечне і в той же час ефективний засіб, як для омолодження обличчя, так і для нормалізації тонусу мімічної мускулатури, розгладження зморшок. Для процедури використовуються препарати на основі ботулотоксину типу А;
  • корекція фігури – являє собою серію спеціальних процедур, спрямованих на нехірургічну зміну обсягу тіла;
  • омолодження шкіри рук – являє собою серію процедур, основне завдання яких це омолодження шкіри рук, поліпшення її стану;
  • карбоксітерапія – інноваційний метод лікування артриту, артрозу, головного болю, порушень сну і інших станів. Являє собою введення вуглекислого газу під шкіру.

Я узнала всё, что меня интересовало на консультации у доктора Лилианы. Меня приняли вовремя, не пришлось ожидать визита. Спасибо большое за продуктивный приём!

Екатерина, 19.09.2016

Очень понравилась работа клиники, хорошая организация работы. У доктора отличный подход к пациентам, дружеская атмосфера. Обязательно буду ещё и ещё приходить.

Анастасия, 19.09.2016

Хорошее месторасположение, комфортно и чисто.

Наталия, 16.09.2016

Я получила в клинике достаточно подробную консультацию, доктор ответила на все вопросы, которые возникли. У меня есть желание и далее посещать клинику и проходить лечение тут. Единственное что, мне пришлось ожидать приёма.

Анна, 16.09.2016

Мне было максимально комфортно там находиться! Что внешне выглядит клиника, что атмосфера в середине. И все с кем мне пришлось пообщаться кроме доктора - очень приятные. У меня есть желание обращаться туда еще.

Марина, 08.02.2016
Дивитися всі відгуки