«Ібн сіна»

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины АЕ №2588 от 20.12.2019
Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Проктологія, УЗ-діагностика, Урологія ще

Медичний центр «IBN SINA» — це сучасна багатопрофільна клініка, яка надає допомогу пацієнтам. У клініці зібрані для Вас найбільш досвідчені й талановиті фахівці з різних галузей медицини. Ввічливий персонал, сучасне обладнання і доступна вартість медичних послуг — це те, що вигідно відрізняє клініку від конкурентів ще

• Нд: вихідний

м. Одеса, вул. Талбухіна, 124. На карті

Київський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «IBN SINA» — це спеціалізована установа, в якій надають професійну медичну допомогу не тільки жителям Одеси, але й іноземним громадянам з інших кінців світу.

Однією з головних цілей команди фахівців є надання допомоги незалежно від національності і навичок володіння державною мовою, співробітники центру хочуть, щоб всі пацієнти клініки отримували своєчасне і якісне лікування.

Напрями

• неврологія;
  • кардіологія;
  • ультразвукова діагностика.

Фахівці

У центрі «IBN SINA» зібрана команда висококваліфікованих лікарів із найбільш затребуваних напрямки медицини.Спеціалісти медичного закладу постійно підвищують свої навички кваліфікації за допомогою різних навчальних курсів, майстер-класів, семінарів, науково-практичних конференцій. Це дозволяє їм застосовувати сучасні методики лікування.

Також до складу лікарів входять фахівці, які володіють такими іноземними мовами, як: перський, пушту, арабська, урду, англійська, французька, турецька і китайська. Вони допомагають пацієнтам від першого візиту і до повного одужання.

Обладнання

Головною перевагою медичного центру є те, що лікарі в своїй роботі використовують інноваційне, сертифіковане обладнання нового покоління. Фахівці центру зможуть провести функціональні і лабораторні дослідження без шкоди для здоров'я. Завдяки сучасній апаратурі лікарі клініки «IBN SINA» можуть за короткий проміжок часу встановити точний діагноз і призначити найбільш підходящу схему лікування, яка позитивно позначиться на здоров'ї пацієнта.