Одеса
City Smile

City Smile

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
«CitySmile» — це медичний заклад європейського рівня, що спеціалізується на наданні якісної стоматологічної допомоги. Клініка розташована в місті Чорноморськ, у її стінах знаходиться сучасне обладнання та стоматологічний інструментарій. Пацієнти можуть бути впевнені, що потрапляють в затишну і гостинну атмосферу
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:30 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Чорноморськ, вул. Радісна, 21Ана карті
Без района

Клініка «CitySmile» надає пацієнтам якісну діагностику та лікування зубів і ротової порожнини. Тут підібрана найкраща команда вузькопрофільних фахівців, які працюють у всіх напрямках стоматологічного лікування.

Колектив стоматології використовує самі передові технології в терапії захворювань зубів, дотримуючись норм і протоколів виключно на всіх етапах виконання робіт.

Командний підхід в лікуванні дозволяє лікарям «CitySmile» професійно проаналізувати стан зубів, скласти детальний план лікування і виконати всі роботи на рівні елітної європейської стоматологічної клініки. Тут присутня повна стерильність маніпуляцій, завдяки обладнанню новітнього покоління німецької фірми MELAG. Це дозволяє гарантувати пацієнтам повну безпеку. В установі дають гарантію на виконані в клініці роботи від 1 до 3-х років.

Основні напрямки роботи клініки:

• ортопедичне лікування зубів;
  • ортодонтичне лікування дітей і дорослих;
  • терапевтичне лікування зубів дітей і дорослих;
  • хірургічне лікування та імплантація;
  • всі види протезування;
  • безпечне професійне відбілювання зубів за допомогою американського обладнання Beyond Polus;
  • професійна чистка зубів.

У стоматологічній клініці проводять лікування дуже дбайливо і піклуються про кожного пацієнта.

Ирина 24 Січень 2022
Визитом осталась довольна, было комфортно и я получила всё на что рассчитывала. В будущем скорее всего буду обращаться ещё. Рекомендую.