Одеса
Смарт-клініка для дорослих і дітей «Лоріка»

Смарт-клініка для дорослих і дітей «Лоріка»

Клініка
add_box Оториноларингологія ... ще
Смарт-клініка «Лоріка» відрізняється серед усіх вузькопрофільних медичних установ своєю сучасністю і доступними цінами. Досвідчені лікарі центру спеціалізуються на наданні допомоги за профілем отоларингології. В клініку «Лоріка» можна звертатися всією сім'єю — висококваліфіковані фахівці тут допоможуть як маленьким, так і дорослим пацієнтам
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
Одеса, вул. Левітана, 62, 7 поверх, каб.712на карті
Київський

Одна з головних переваг клініки — професіоналізм лікарів вищої та першої категорії, які щодня кваліфіковано допомагають пацієнтам в «Лоріке». Досвідчені доктора лікують результативно, надання ЛОР-допомоги (завдяки дуже доброзичливим цінами) доступно кожному. В установі можна звертатися при захворюваннях горла, носа, вух. Правильно поставлений якісний сервіс в клініці — ще одна вагома відмінність. Тут є все для того, щоб пацієнти пішли з клініки здоровими і задоволеними.

Чесність і відкритість лікарів смарт-клініки «Лоріка» на вищому рівні. Процедури призначаються тільки найпотрібніші, без зайвих неефективних медикаментів, а вартість послуг що ні на є чесна! Для діагностики та лікування ЛОР-захворювань використовується тільки сучасне обладнання — ЛОР-комбайни, ендоскопічні системи, апарати для фізіотерапії.

Прийом ведеться за попереднім записом — без черг і очікувань. Можливий прийом «сьогодні на сьогодні» — для пацієнтів, чиє лікування не терпить зволікань. Також лікарями клініки виявляється професійна медична допомога на дому у пацієнтів.

Стіни клініки — грамотно організований простір завдяки багаторічному досвіду лікування захворювань ЛОР-профілю. Тільки дійсно потрібне сучасне обладнання для терапії ефективно розміщено на невеликій площі. Нічого зайвого! Це і робить надання допомоги настільки доступним, але в той же час — швидким і результативним.

Основні процедури, які можна пройти в клініці:

• продування і пневмомассаж;
  • катетеризація;
  • лазерне опромінення слизової носа і носоглотки;
  • промивання зовнішнього слухового проходу;
  • парацентез;
  • інфрачервоне опромінення;
  • лазерне опромінення зовнішніх слухових проходів;
  • фотодинамічна терапія піднебінних мигдалин;
  • інгаляції;
  • видалення сторонніх предметів з вух, глотки і носа.

Максимально швидке одужання пацієнтів — ось мета лікарів клініки!

Віталіна 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Було комфортно та зручно.
Ірина 22 Лютий 2024
Сподобалась увага до пацієнта.
Алла 09 Січень 2024
Чудова клініка. Було дитині де побути. Дитина мене не турбувала, коли я була на візиті. Мені сподобалася клініка.
Ігор 08 Січень 2024
Був на консультації у Бондаренко Олександра Олександровича, усе пройшло чудово - лікар чудовій, професійний. Допоміг.
Тимофій 04 Січень 2024
Не перший раз відвідуємо цього лікаря і клініку, дуже задоволені, дякую!
Філії мережі
Все клініки