Одеса
Смарт-клініка для дорослих і дітей «Лоріка»

Смарт-клініка для дорослих і дітей «Лоріка»

Клініка
add_box Оториноларингологія ... ще
Вузькоспеціалізована ЛОР-клініка надає послуги висококваліфікованих отоларингологів в тому числі дитячих
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 17:00
проспект Гагаріна 19, корпус 1на карті
Київський

Одне з головних переваг клініки — професіоналізм лікарів вищої та першої категорії, які щодня кваліфіковано допомагають пацієнтам в «Лоріке». Досвідчені доктора лікують результативно, надання ЛОР-допомоги (завдяки дуже доброзичливим цінами) доступно кожному. В установа можна звертатися при захворюваннях горла, носа, вух. Правильно поставлений якісний сервіс в клініці — ще одна вагома відмінність. Тут є все для того, щоб пацієнти пішли з клініки здоровими і задоволеними.

Чесність і відкритість лікарів смарт-клініки «Лоріка» на вищому рівні. Процедури призначаються тільки найпотрібніші, без зайвих неефективних медикаментів, а вартість послуг як там не є чесна! Для діагностики та лікування ЛОР-захворювань використовується тільки сучасне обладнання — ЛОР-комбайни, ендоскопічні системи, апарати для фізіотерапії.

У клініці грамотно організований простір завдяки багаторічному досвіду лікування захворювань ЛОР-профілю. Тільки дійсно потрібне сучасне обладнання для терапії ефективно розміщено на невеликій площі. Нічого зайвого! Це і робить надання допомоги настільки доступним, але в той же час — швидким і результативним.

Прийом ведеться за попереднім записом — без черг і очікувань. Можливий прийом «сьогодні на сьогодні» — для пацієнтів, чиє лікування не терпить зволікань. Також лікарями клініки виявляється професійна медична допомога на дому у пацієнтів.

Лілія 15 Квітень 2024
Хороша клініка, всі дуже привітні, все було добре
Ольга 04 Квітень 2024
В клініці все добре, персонал дуже ввічливий, дуже подобається клініка
Лілія 21 Березень 2024
Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася, все супер було. У клініці дуже ввічливий та уважний персонал. Нас повністю все задовольнило у цій клініці.
Ксенія 14 Березень 2024
В клинике чисто, хорошее обслуживание
Мар'яна 11 Березень 2024
Клініка хороша, комфортна, дуже гарна
Філії мережі
Все клініки