Одеса
Приватний кабінет доктора Закриничного С.М.

Приватний кабінет доктора Закриничного С.М.

Практикуючий лікар
add_box Венерологія Дерматологія Дерматовенерологія Дерматоонкологія ... ще
Приватний кабінет Закриничний С.М. надає комплексний спектр медичних послуг в області дерматології, що примикає до неї венерології та урології. Консультативний прийом в кабінеті веде лікар-дерматовенеролог вищої категорії з величезною практикою Закриничний Сергій Михайлович. У приватному кабінеті Сергія Михайловича надається необхідна медична допомога у визначенні та лікуванні патологій шкірного і слизового покривів, терапії інфекцій, що передаються статевим шляхом, хвороб репродуктивної сфери у чоловіків, проводиться дерматоскопія і діагностика новоутворень, пухлин шкіри
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 16:00 access_time_filled сб : 11:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Раскидайлівська 67 Б, ЖК Пространствна карті
Приморський

У приватному кабінеті дерматовенеролога, лікаря Закриничного Сергія Михайловича, ось уже кілька років пацієнтам надається повний комплекс медичної послуг в діагностуванні, терапії і веденні хронічної урологічної, венерологічної і дерматологічної патології.

консультує лікарем приватного кабінету є Закриничний Сергій Михайлович, лікар вищої кваліфікаційної категорії, має тривалу практику роботи в державних і приватних клініках Одеси.

Перелік захворювань і станів, лікування та діагностику яких проводять в приватному кабінеті Закриничне С.М.:

• захворювання шкіри запального, алергічного, грибкового і бактеріального походження (різні види позбавляючи, всі види дерматитів, екзема, розацеа, рожа, стрептодермії, грибкові ураження шкіри і нігтів, псоріаз і вітіліго);
  • хвороби, що передаються переважно статевим шляхом (гонорея, генитальная герпетична інфекція, хламідієва, уреаплазменна, мікоплазменна і трихомонадна інфекції, гарднерельоз, інфекції статевих органів, викликані дріжджоподібними грибами - молочниця);
  • запальні хвороби чоловічої репродуктивної сфери різної етіології (уретрит, простатит, орхіт, епідидиміт і епідідімоорхіт);
  • корекція вікових змін шкіри методом біоревіталізації (внутрішньошкірні ін'єкції гіалуронової кислоти) і АМК (аутомезоконцентрат власної крові пацієнта).АМК-терапія - це нова оригінальна методика проти старіння шкіри;
  • лікування діатезу у дітей оригінальними методами;
  • діагностика пухлин та інших новоутворень на шкірі, видалення їх рідким азотом і радіохвильові методом;
  • лікування фурункульозу ультрафіолетової обробкою крові (без використання антибіотиків) $
  • вузькополосна UVB 311 nm терапія (метод лікування псоріазу, вітіліго, екземи, нейродерміту, атопічного дерматиту, парапсоріаз, Т-клітинної лімфоми (1 стадія), червоного плоского лишаю, гнездного облисіння, хвороб нігтів);
  • ботулінотерапія (ботокс).

У приватному кабінеті Закриничного Сергія Михайловича кожен пацієнт отримає кваліфіковану консультацію, попереднє медичний висновок, засноване на ретельному вивченні даних анамнезу та огляду, направлення на лише необхідні діагностичні дослідження, індивідуальну і результативну схему терапії, рекомендації з дієти і способу життя. Також для зручності пацієнтів біля приватного кабінету розташовується комфортна парковка.

Марія 25 Березень 2024
Дуже все сподобалося, все пройшло добре. Перебування було дуже комфортним.
Віолетта 16 Лютий 2024
Мені все сподобалося. Все добре пройшло.
Володимир 14 Лютий 2024
Все добре пройшло.Дякую.
Валерия 13 Лютий 2024
Комфортне приміщення.
Ірина 08 Лютий 2024
Все було чудово, все влаштувало.