Львів
Med Space (Мед Спейс)

Відгуки про клініку Med Space (Мед Спейс)

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Медичний центр працює з передовими медичними технологіями та застосовує унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Івана-Теодозія Куровця, 10на карті
Франківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
47 відгуків
Марія 28 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все добре було, повністю все підійшло у цій клініці. Все супер було.
Наталія 13 Червень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Ольга 13 Червень 2024
Прийняли вчасно, без черг, від візиту отримала бажане.
Олена 11 Червень 2024
Хороша клініка, приємний персонал
Роман 06 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Марія 18 Травень 2024
Сподобалася клініка, все було добре.
Ольга 01 Травень 2024
Хороша, комфортна клініка. Все було добре у цій клініці - комфорт, персонал та лікарі.
Софія 24 Квітень 2024
Візит пройшов добре, прийняли вчасно. Від ендокринолога Капустинська, отримала необхідну допомогу.
Ірина 16 Квітень 2024
Клініка дуже хороша. У самій клініці дуже зручно, чисто та комфортно. Прийняли мене дуже гарно, я усім дуже задоволена.
Юрій 08 Квітень 2024
В клініці обслужили швидко, все було чітко, абсолютно ніяких зауважень
5 chevron_right