Львів
Med Space (Мед Спейс)

Med Space (Мед Спейс)

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Медичний центр працює з передовими медичними технологіями та застосовує унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Івана-Теодозія Куровця, 10на карті
Франківський

Med Space (Мед Спейс) - робить все можливе, щоб перевершити сподівання пацієнтів та надавати професійні послуги, в першу чергу зменшуючи біль, напругу, стрес, тривогу.

Команда судинних хірургів  медичного центру розробить для вас алгоритм діагностики і лікування різних судинних патологій на основі практичного та наукового досвіду. У Medspace  активно розширються методи хірургічної допомоги, які змінять життя і стануть для вас гарантом здоров’я.

Урологічне відділення допоможе у лікуванні багато захворювань, включаючи найпоширеніші:

• Сечокам’яну хворобу
  • Онкоурологію
  • Інфекції сечовидільних шляхів

Та інші захворювання і стани, які потребують своєчасної діагностики.

Напрямки  поліклінічного відділення Med Space (Мед Спейс):

• УЗД кістково-суглобової системи
  • Офтальмологія
  • Дерматологія
  • Аналізи

Діагностика та лікування широкого спектру гінекологічних захворювань спрямована на відновлення репродуктивного здоров’я пацієнтки. Медичний центр прагне, щоб кожна жінка знайшла свого лікаря у медичному просторі Medspace і змогла йому довірити найінтимніші питання.

Переваги медичного центру Med Space (Мед Спейс):

• Перше знайомство з клінікою відбувається на рецепції. Арт- акценти в інтер’єрі, ненав’язливі тони, смачна кава, аромат, красиве озеленення простору надихають та заспокоюють.

• Затишні кімнати пацієнтів не нагадують звичні палати. Простір, наповнений комфортними елементами: білосніжними халатами, сатиновою білизною, рушниками і кімнатним взуттям, ніжними букетними компліментами, водою у пляшках та книгами української класики.

• У розпорядження пацієнта входить естетичний, практичний санвузол з усіма необхідними речами для комфортного перебування.

• Операційні розроблені за світовими стандартами якості. Обладнані діагностичними апаратами останніх поколінь з дотриманням фундаментальних доктрин безпеки пацієнта.

MedSpace — клініка про здоров’я в комфорті!

Марія 28 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все добре було, повністю все підійшло у цій клініці. Все супер було.
Наталія 13 Червень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Ольга 13 Червень 2024
Прийняли вчасно, без черг, від візиту отримала бажане.
Олена 11 Червень 2024
Хороша клініка, приємний персонал